2737
2734

شما موافقین؟بنظرم کاملا درسته 

بازم میگم البته که منظورم این نیست طرف حتما میلیاردر باشه میگم بتونه نیازهای شمارو تامین کنه و دائما تلاش کنه برا زندگی نه اینکه برا یه چیز ساده برا دو دست لباس برا یه لوازم ارایشی کلی حساب کتاب کنید 

درسته

اگر خوشبختی را برای یک ساعت می‌خواهید؛ چرت بزنید.🥱اگر خوشبختی را برای یک روز می‌خواهید؛ به پیک نیک بروید.🏞️اگر خوشبختی را برای یک هفته می‌خواهید؛ به تعطیلات بروید.🚗اگر خوشبختی را برای یک ماه می‌خواهید؛ ازدواج کنید.👩‍❤️‍👨اگر خوشبختی را برای یک سال می‌خواهید؛ ثروتمند بشوید💸و اگر خوشبختی را برای یک عمر می‌خواهید؛یاد بگیرید کاری را که انجام می‌دهید دوست داشته باشید...❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این ۵تا کارو نکننننننن

بچه کورد.سن ۱۸تا۲۵ سالگی خیلی عجیبه، بعضی ها هنوز گواهی نامه نگرفتن، بعضی ها دارن ی شرکت اداره میکنن، بعضی ها تاحالا هیچ رابطه ای نداشتن، بعضی ها بچه دارن، بعضیا دارن تو کشورای مختلف سفر میکنن، بعضی ها برای بیرون رفتن از خانوادشون اجازه میگیرن‌،تو این بازه سنی همه چی ممکنه.

اون قسمت اولش رو من تو سایت زیاد میبینم طرف در حد حقوق بخور نمیر درمیاره زحمت به خودش نمیده بره دنبال مهارت و کار جدید! بعد توقع داره زنش تو کار خونه و بچه داری و شوهرداری کم نذاره!!!!

2738

نه نه اصلا اینطور نیست 

ببین هرچی روزی شما باشه همون قدر بهره میبری 

چه بسا هستن و میبینم شوهره درآمد بالا داره خرج اعتیاد میکنه 

زن بدبخت ش باید واسه پول له له بزنه 

وبرعکس مردهای هستن کارگر مستاجر ولی تمام احتیاجات زنشون برآورده میکنن 

اینو از من بدونید این راه ها زیاد رفتم دیدم یعنی عمری انگار زندگی کردم 

بعدم مردها غیر قابل پیش بینی هستن نمیشه گف پول داره پس همه چی اوکی هس 

اون قسمت اولش رو من تو سایت زیاد میبینم طرف در حد حقوق بخور نمیر درمیاره زحمت به خودش نمیده بره دنبا ...

اره دیگه مرد هم باید تلاش کنه ،درسته شرایط اقتصادی بده اما تو ایران هم کسی که تلاش کنه میشه از کلی سوراخ پول دراورد 😂کسی که تلاششو کنه پول درمیاره نه کسی که تو خونه ش نشسته و با حقوق ۸ میلیونی همش غر میزنه 

2706