2737
2739

من دخترمو گذاشتم مناسفانه الان فهمیدم بخاطر دسگاه چشمش تنبلی پیدا کرده نمره هردو چشم بالاست

کاش نمیبردم بستری نمیکردم کاش دستو پام میشکست😭امروز دکتر گفت دسگاه گذاشتین بعد زایمان گفتم اره

خودمم شک کرده بودم میخواستم از دکتر بورسم ولی خود دکتر زودتر از من پرسید

چرا موقعی که میخوای بچتو بزاری داخلش اینارو نمیگن. با دستای خودم بچرو بردم گذاشتم دسگاه،،دختر بزرگم دسگاه نذاشتیم چشاش اصلا ضعیف نیست  همون زردی میموند بدنش ضررش کمتر بود🥲

دلبندم بندبند دلت را به خدایی بسپارکه بیشترازمن هوایت رادارد...💖خداجونم شکرت💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مگه ازاین چشم بندها نزدین چشم بچه ؟؟مگه کسی بالاسرش نبود؟؟

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد
2740

خب چشم بند میذارن برا بچه

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

عزیزم تاحالا نشنیده بودم همچین چیزی رو

حتما چشم بندش رفته بوده کنار

زردی بره بالا خدایی نکرده منجر به مرگ نوزاد میشه

حالا ببین تنبلی چشم بهتر یا زردی

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

منم دخترم رو گذاشتم ولی قبلش چشماش رو با چشم بند میبسنیم.چرا راهنماییتون نکردن،😡

شادی هدف زندگی نیست.شادی نتیجه یک زندگی معنادار هست.شادی چیزی است که به دست می آید وقتی معنادار زندگی کنی.شادی اصیل پیوستن به زندگی است. شادی مشارکت در حیات است و ادا کردن سهم مان در زندگی است و در مفهوم عمیقش پیوستن نی به نیستان است.