2733
2734

خانواده دوست،صاف و ساده، خونگرم،اهل کار و تلاش، خط قرمزش حلال و حرام،اما تا بگی لجباز،ورورجادو،

نقی یه جاهایی ریز ریز،رو اعصاب هما راه میرفت و حرف حرف خودش بود،بعد نتیجه نمیگرفت و باز بر می گشت جای اول و حرف  هما میشد  یه جاهایی هما کم میاورد فقطط گریه میکرد. من دقیقا همام.گاهی دیگه کم میارم ،موقعیت و مکان وترک میکنم

آسایش دوگیتی تفسیر این دوحرف است بادوستان مروت با دشمنان مدارا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه هرکی یه مدله شمام حق داری اما خوبیاشو بذار کم بدی هاش

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2731

تقی اون یکیه اون نقیه خواهر

ارزوهام برای خدا مینویسم اگه دوس داشتین یک آمین بگید...کمی به ارامش برسم و همیشه با همسرم برای هم بمونیم...سلامتی و خوشبختی دخترم .خودم‌.همسرم ...سلامتی طول عمر پدرمادرم
2740

با اینکه بهشون میخندم ولی بیشتر اوقات عصبیم میکنه کارای نقی معمولی

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

دوستان اسی عنوان تایپکو اشتباه گفته تقی وگرنه منظورش نقیه و تو متنشم گفته  نقی 

گیر ندید😂

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙