2733
2734
عنوان

رد کردن تمام خواستگارها

163 بازدید | 6 پست

بچه ها من چهره ی زیبایی دارم به این صورت که آدمهایی که من و برای بار اول میبینن چند دقیقه خیره میشن بهم و ... 

به گفته ی اطرافیان قد و اندام خوبی هم دارم

و اینکه به نسبت اخلاق خوبی هم دارم 

و همچنین خانواده ی خوب و ...

همه اینا باعث میشن من خاستگارهای زیادی داشته باشم. ( من تا الان حدودا ۵۴ تا خاستگار رسمی داشتم، یعنی زنگ زدن از پدر مادرم من و خاستگاری کردن و ما همه رو رد کردیم، غیر رسمی هم بوده که از خودم خاستگاری کردن و یا به دوست و آشنا گفتن نظرمو بپرسن)

تا یکی دوسال پیش هم من هم خانوادم کلا مخالف ازدواج بودیم و مامانم به دون اینکه نظر من و بخواد همه رو رد می‌کرد 

الانم اصرار خانواده بیشتر روی درس و تحصیلاتم هست تا ازدواج 

ولی من خودم میترسم سنم بالاتر بره و دیگه خاستگارای خوبی که الان دارم دیگه سراغم نیان(البته نظر مامانم برعکس منه)

مامانم میگه اگه دوست داری موردای خوبی که برات پیش میاد و رد نکن و حداقل باهاشون آشنا شو 

ولی من بخاطر خجالتی بودن زیاد (بعضی ها میگن بخاطر غرور ولی من واقعا خجالت میکشم و استرس شدیدی بهم دست میده) همه رو رد میکنم 

نظرتون چیه؟ این جور مواقع باید چه عکس العملی نشون بدم؟ شما در مقابل خاستگاراتون چه رفتاری دارید؟

راستی من ۲۰ سالمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
هنوز سنّت کمه واسه ازدواج. مورد مناسب یعنی چطور هستن؟ 🤔

یعنی پسری با اخلاق و شعور خوب (از نظر خانواده )و چهره و هیکل متناسب موقعیت شغلی و تحصیلی قابل قبول و ... 

اما تا الان واقعا شیفته ی هیچ پسری نشدم🤦‍♀️🤷‍♀️ خیلی هم طرفدار ازدواج سنتی نیستم 

و از طرفی هم اهل دوستی و این‌چیزها نیستم😵‍💫

یعنی پسری با اخلاق و شعور خوب (از نظر خانواده )و چهره و هیکل متناسب موقعیت شغلی و تحصیلی قابل قبول و ...

اشکالی نداره اگه کسی به دلت نمیشینه.😄

به نظر منم هنوز باید روی پیشرفتت وقت بذاری.

هرچه قدر از نظر شغلی و تحصیلی بالاتر بری ، خواستگارهای بهتری پیدا می کنی.چهره ات هم که قشنگه.اصلاً نگران بالا رفتن سن نباش.

من الان 30 سالمه ، هر کی منو می بینه فکر می کنه دبیرستانی ام.😂😁 

TÜRK _ ISTJ ❤️