2733
2734

میخوام محترمانه بگم چون اقا هستن و اینکه حدودا یماه پیش گفتن یک هفته بهشون فرصت بدم واریز میکنن اما خبری نشد.الان لازم دارم میخوام پیام بدم.چیبگم.

مودبانه باشه...

مرد خوب هم ،مگه هست؟؟؟

طرف شارلاتانه 

شما هنوزم فکر ادب و احترامی!

قشنگ گوشی رو بردار زنگ بزن

فقط دعا کن جواب بده و رد تماس نزنه

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام وقتتون بخیر 

برام () پول واریز شده ولی نمی‌دونم از طرف کیه شما واریز کردین پولو؟

ما بزرگترین معذرت خواهی رو به خودمون بدهکاریم بابت همه ی وابستگیای بی جامون بابت همه ی آدمهایی که اذیتمون کردن ولی ما نتونستیم رهاشون کنیم بابت همه ی حرفهایی که دلمون شکست،ولی صبر کردیم بابت همه ی دورویی هایی که به روی طرف مقابل نیاوردیم من از خودم بابت تحمل خیلی چیزایی که مستحق اش نبودم واقعا معذرت میخوام!                  https://harfeto.timefriend.net/16837133705410 بنویس میخونم 💗 نگه دار رو لینک و باز کردن رو بزن☺️

من به فامیل و دوست و اشنا زیاد قرض میدم اما اگه از موعدی که گفتن بگذره حتما بهشون پیام میدم، از ادم بد قول خوشم نمیاد، نهایتا سر موعد میتونن بگن الان نداره چند وقت دیگه پس میدم اما اینکه به روی خودشون نیارن برام قابل درک نیست 

بیست میلیون ؟؟؟ یه پیام بدید آقای فلانی برای کاری پول لازم دارم لطفا امروز تا ساعت فلان پول رو برام واریز کنید. ممنون میشم 

اتفاقا چون خودشون پیش قدم نشدن برای پس دادن پول لازم نیست خیلی هم مودبانه باشه به نظرم 

خدای مهربان، به خاطر تمام نعمتهای خوبی که به من دادی سپاسگزارم ، عاشقتم
2706