2737
2734

سلام 

من ایران زندگی نمیکنم و اینجا خیلی استخر و ساحل میرم و اینکه شنیدم خیلی شیوع پیدا کرده زگیل تناسلی جهت پیشگیری میخواستم واکسن رو تزریق کنم 

میخواستم ببینم کسی تجربه داره؟ آیا عوارضی داره؟ 

بعضی ها چیزای خوبی ازش نمیگن واسه همین میترسم بزنم 🙄

شما که ایران زندگی نمیکنی نمیدونی توی اروپا از ۱۳ سالگی میزنن همه؟

برو بزن دیگه

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
شما که ایران زندگی نمیکنی نمیدونی توی اروپا از ۱۳ سالگی میزنن همه؟ برو بزن دیگه

من ترکیه زندگی میکنم عزیزم، اروپا نیستم 

بله میدونم ولی خوب استرس دارم یکم میترسم عوارض داشته باشه آخه من دو تا بچه کوچیک دارم میگم نکنه چیزیم بشه یوقت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من به زودی میزنم

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2738
عزیزم جهت پیشگیری زدین؟ اینجا ۹ گانه هست و من میخوام اونو بزنم

بله واسه پیشگیری.. چون خیلی زیاد شده. هم‌پزشکای مورد اعتمادم  هشدار دادن. هم تو جامعه میشنوم  موارد واقعی مبتلا رو  و نتیجه گرفتم واقعا زیاد شده.

واکسن ۹ گانه همون نوع کاملتر و بهتر از ۴ گانس. اما چون ۹ گرونه من ۴ زدم ...شما ۹ بزن . 

میگن احتمال ابتلای از استخر اینا کمه اما واقعا جرا ریسک کنیم من وقتی لبه استخر میشینم دوست دارم بدون هیچ شک و تردید باشه 

سه دوز زدین؟ چند وقت گذشته از واکسناتون عزیزم ؟

بله سه دوز.پارسال زدم .دکترم سالها قبل هم میگفت بزن توجه نمیکردم فکر میکردم میخواد سود کنه. اما دیگه واقعا به عینه دیدم تعداد افراد زیادی گرفتن ترسیدم و زدم. از داروخانه خریدم البته.از دکتر نخریدم که بگم سودش تو جیبش رفته مثلا

بله واسه پیشگیری.. چون خیلی زیاد شده. هم‌پزشکای مورد اعتمادم  هشدار دادن. هم تو جامعه میشنوم &n ...

دقیقا میگن راه انتقال روابط پرخطر هست که من شکرخدا ندارم ولی به قول شما استخر ، ساحل، لیزر و ... که میرم همش استرس دارم و باعث میشه بهم خوش نگذره 🥲

بله سه دوز.پارسال زدم .دکترم سالها قبل هم میگفت بزن توجه نمیکردم فکر میکردم میخواد سود کنه. اما دیگه ...

چند سالگی زدین؟ من ۳۶ سالمه الان 

دکترم گفت تا ۴۵ سالگی میشه زد 

دقیقا میگن راه انتقال روابط پرخطر هست که من شکرخدا ندارم ولی به قول شما استخر ، ساحل، لیزر و ... که ...

اره خصوصا معاینه زنان و سونوگرافی که افرادو پشت سر هم معاینه میکنن یه نفر یادش بره ضدعفونی کنه ریسک ابتلا بالاس چون ببخشید ترشحات کامل رو دستگاه میمونه 

منم ۳۶ زدم . به منم گفتن ۴۵ 

ااا چه جالب هم سنیم پس 🥰

راستش اینجا یکی نوشته بود ۶ ماه بعد از آخرین دوز بینایی یه چشمم از بین رفته و کلی درمان کرده ولی مطمئن نبود که به خاطر واکسن 

من فردا وقت گرفتم که برم بزنم ولی یکم ترسیدم و مردد شدم 😑😑

2706