2752
2734
عنوان

جلسه داوری طلاق

243 بازدید | 12 پست

سلام خانمهای گل تو رو خدا هرکی اطلاعاتی داره بهم بگه فردا جلسه داوری طلاقه وکیل میگه فرق نداره تو نیای من میرم ولی خودت باشی بهتره من نمیخوام با اون بی شرف دوباره دهن به دهن بشم به نظرتون برم نرم کسی تا حالا تجربه داشته چی میگن تو اون جلسه من اگه رفتم چی بگم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

تجربه ندارم

ولی اگر به وکیلت اطمینان داری کارشو قبول داری نرو

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
تجربه ندارم ولی اگر به وکیلت اطمینان داری کارشو قبول داری نرو

آره بابا توافق کردیم با وکیل 100 تومن 20 تومن دادم 80 هم موقع اتمام کار اگه بتونه حکم بگبره بدم فکر کنم به خاطر 80 تومن هر کاری بکنه

ما توافقی بودیم و وکیل نداشتیم

خودمون رفتیم

فقط علت طلاق رو ازم پرسید گفت 3 تا دلیل بیار

نیازی به صحبت زیاد نبود فقط دلایلم رو شنید و تمام

اما اگر شما توافقی نیستید بهتره وکیلتون بره چون ممکنه حرفی بزنید که به ضررتون باشه ولی میتونید برید و تو سالن بشینید و اگر نیاز شد برید داخل

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
ما توافقی بودیم و وکیل نداشتیم خودمون رفتیم فقط علت طلاق رو ازم پرسید گفت 3 تا دلیل بیار نیازی به ...

نه بابا این شوهر بی شعور من 3 میلیارد پول میخواد بیاد طلاقم بده

نه بابا این شوهر بی شعور من 3 میلیارد پول میخواد بیاد طلاقم بده

اوه پس کارت خیلی سخته 

باید ثابت کنی که به دردت نمیخوره که اینم سخته

بری دادگاه هم شوهرت میگه طلاق نمیدم قاضی هم میگه برو زندگیتو بکن

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی