2733
2739

خیلی عصبیم که این حالتا برام پیش میاد. تمام عمرم از این  خصلت متنفر بودم از هرکسی که این خصلت رو داشته باتمام وجود متنفر بودم. چرا الان خودم گرفتارش شدم . خدایا کم بدبختی دارم تو زندگیم اینم اضافه شده

چرا میبینم یکی خوشبخته زندگی مشترک خوبی داره حسرت میخورم و حسادت میکنم. چرا وقتی میشنوم  یا میبینم یکی زندگیش بده یا داره از هم میپاشه و اختلاف داره، یه جورایی خوشحال میشم انگار دلم خوش میشه که من تنها نیستم

به خدا دوس دارم خودمو بکشم از این افکار که دیگه نمیتونم مثل قبلنا برای کسی آرزوی خوشبختی کنم.

همش میگم ای کاش هیچکس نیاد خوشی و خوشبختیشو پیش من تعریف کنه.

توروخدا بگین چیکار کنم واقع حالم داره از خودم به هم میخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه بدونی چیا به من گذشته شاید بهم حق بدی

من میفهممت به خاطر مشکلات زیادی که داشتی هست ... یه جورایی مشکلاتت عقده میشه توی دلت قشنگ درکت میکنم 

لطفا امضام و بخونید برای پسرم دعا کنید زبونش باز بشه حرف بزنه،   شوهرم عاقل بشه،  دعا کنید بتونم بدهی هامو بدم و زندگیم آرامش بگیرم واسه دخترم دعا کنید دعام کنید 
2731

نه عزیزم شما حسود نیستی مشخصه!شما به خاطر ناکامیهایی که خودت داشتی از اینکه کسی توی مشکل و سختی بیفته احساس ارامش میکنی چون ته ذهنت میگی عه پس من تنها نیستم بقیه هم مشکل دارن و همین باعث میشه یه کم حالت بهتر بشه.ولی سعی کن روی خودت کار کنی و خودتو با خوشحالی دیگرون همراه کنی اینطوری انرژی مثبت جذب میکنی و حالت خیلی بهتر میشه

شاید بخاطر سختی هایی هس ک خودت کشیدی. من خیلی چیزا حقم نبود ولی تحمل کردم و الانم دارم میکنم. ولی وقتی بقیه رو میبینم میگم خب کاش منم مثل اونا همه چیزم پیش میرفت چرا برای من همه چی نشدن و استثنا بود

2740

هممون از این حسا داریم عزیزم

ب نظرم با خودت تکرار کن 

اگه کسی چیزی داره از سهم من پیش خدا کم نمیشه

سهم منم محفوظه و ب موقعش بهم میرسه

پس دلمو بزرگ میکنم تا خدا بزرگیشو نشونم بده

این جملات و بنویس و با لبخند هر روز چن بار تکرار کن

اون زمان که خبر رفتن تو. تو سرم زوزه کشید من شدم زمزمه گرگ و تنم خونه شیر....ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴍᴀᴛᴛᴇʀꜱ ᴀɴʏᴍᴏʀᴇ🖤👩🏻‍🦯
نه عزیزم شما حسود نیستی مشخصه!شما به خاطر ناکامیهایی که خودت داشتی از اینکه کسی توی مشکل و سختی بیفت ...

باورت میشه الان که با دوست صمیمیم داشتم حرف میزدم میگفت شوهرم خیلی پشتمه، و بعدش تو دلم حسرتشو خوردم، الان دارم گریه میکنم که آخه چرا مثل پارسال که همین دوستت از خوشبختیش میگفت و تو از ته دلت براش خوشحال بودی و خداروشکر میکردی زندگیش خوبه، الان اونجوری نیستی و داری حسادت میکنی لعنت به دلت که سیاه شده

شاید بخاطر سختی هایی هس ک خودت کشیدی. من خیلی چیزا حقم نبود ولی تحمل کردم و الانم دارم میکنم. ولی وق ...

خدا کمکت کنه عزیزم. به من کمک کنه به هرکسی که به این نقطه لعنتی رسیده کمک کنه 😭

هممون از این حسا داریم عزیزم ب نظرم با خودت تکرار کن  اگه کسی چیزی داره از سهم من پیش خدا کم ...

هرچی خدا رو صدا زدم دستمو نگرفت ازش دلگیرم. نمیدونم اصلا برا منم سهمی کنار گذاشته یا نه

الان تنها دلیلی که دارم نفس میکشم ، دخترمه

دقیقا پر از عقده هستم. اصلا شبیه آدمی که ۵ سال پیش بودم، نیستم.

میدونم چی میگی ... شوهرم یه زندگی برام درست کرده که هر وقت تو مهمونی ها میرم و فامیل ها رو میبینم دلم‌میگیره ... 

لطفا امضام و بخونید برای پسرم دعا کنید زبونش باز بشه حرف بزنه،   شوهرم عاقل بشه،  دعا کنید بتونم بدهی هامو بدم و زندگیم آرامش بگیرم واسه دخترم دعا کنید دعام کنید 
میدونم چی میگی ... شوهرم یه زندگی برام درست کرده که هر وقت تو مهمونی ها میرم و فامیل ها رو میبینم دل ...

منم شوهرم و خانوادش هر بلایی که فکر کنی سرم اوردن. یعنی هر ظلمی که بشه در حق یه زن انجام داد ، کوتاهی نکردن

کتک،توهین،خیانت، قایم کردن بچه ۸ ماهه م،تحقیر، کلاهبرداری، آسیب به وسایل و جهیزیه م، پاره کردن لباسام،الانم که تقرریبا ۷ ماهه خودم و بچه مو آواره کردن و از زندگی بیرونمون کردن و آوارمون کردن