2733
2771

مامان و بابام قراره برن حج واجب و تقریبا کل فامیل از غرببه تا اشنا مهمون خاهیم داشت

پدرومادرشوهرمم مبخان برن سوریه هر دو طرف تقریبا اردیبهشت و خردادع 

منم به معنای واقعی هیچی لباس ندارم چون اصلا وضع مالیمون اوک نبود تازه ماهی ۳ تومن شوهرم بهم مبده ک میتونم خرید کنم

برای عید هم فعلا هیچی نگرفتم با این تفاسیر پیشنهاد بدید مانتو اینا چی بگیرم برا عبد ک اون موقع هم بشه استفاده کرد سوزن دوزی و اینا دوس ندارم سنم زیاد میکنه 

۲۵ سالمه.

مثلا بگم ک مامانم اینا قبل رفتن به شام میدن بعد اومدن یه شام خاستن برن باید راهشون انداخت همه میان لباس میخاد بعد اومدن کلی مهمون میاد خونشون لباس میخام ولی لباس خونه هارو طوری بگید که با حجاب طور باشه

ینی شلوار قد نود نمبپوشم جلو مردا و همینطور شومیز کوتاه 

حداقل شومیز یا مانتو و... باید تا زیر باسنم باشه

قدم بلنده اتفاقا چیزای بلند بیشتر بهم میاد

اگ پیجی هم دارید ک معتبرع برام بفرستید

اووه چه مهمون تو مهمونی شد

اومدم بگم ما نه جایی داریم بریم نه کسی میاد خونمون

لباس هم زیاد دارم جایی نیس که بپوشم🤪

نه با کسی بحث میکنم نه از کسی انتقاد میکنم،هرکی هرچی میگه،میگم حق با شماس،،،بذار دلش خوش بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم برای این مناسبت ها که حجاب هم براتون مهمه دو سه تا کت و شلوار و یه کت و دامن بگیرید بهتره

اره نظرمه یه ست کت و شلوار بگیرم مثلا برای شام تو تالار بپوشم یا برای رفتن به فرودگاه بپوشم 

اووه چه مهمون تو مهمونی شد اومدم بگم ما نه جایی داریم بریم نه کسی میاد خونمون لباس هم زیاد دارم جا ...

منم اتفاقا  چن ساله غروسی کردم هر دو طرف اخرین عروسی بود ک من بودم هیچ مهمونی هیچ عروسی نداشتبم الان یهو بعد عید اینجوری قاطی هم شد مهمونیا🤣

منم خداشاهده هیچی ندارم کاش جامون عوض میشد

ینی یه شومیز هم ندارم 

موندم با ماهی ۳تومنی ک شوهرم میده چی بگیرم برا این همه مهمونی

به نظرت برای شام که تو تالاره و خانم اقا جدا اورال بگیرم یا مجلسی میشه برای شام مکه؟؟😂

نه خرید نکردم سیو کردم همسرم این ماه عیدیمو داد بگیرم 🥲

منم دقیقا منتظرم داداشام و بابام و شوهرمم عیدی بدن با سه تومن ماهانه خودم خرید کنم یکم از این وضع دربیام😂

اره نظرمه یه ست کت و شلوار بگیرم مثلا برای شام تو تالار بپوشم یا برای رفتن به فرودگاه بپوشم 

تالار اگر مختلط هست خوبه ولی اگر مختلط نیست کت و دامن یا یه پیراهن نسبتا ساده با قد و آستین میدی به نظرم بهتره 

کت و شلوار رو برای مراسم های داخل خونه و بدرقه و استقبال بپوشید بهتره 

2706