2733
2764

مرتب پول میگیره بیخودی مدرسه غیردولتیه الان برای عید برای معلم کلی پول گفته بدین و کادو گل و.... مسخره ست خسته شدم 

اگه ندین چی میشه ؟ بگین فعلا دستمون خالیه

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیشه که همه میدن یهو تو ندی سر هر مراسم فقط انی نیست که روز معلم دیگه میخوان چه کنن

اولین قدم با مدیر حرف بزنین جمعش میکنه

چون اگه برین اداره بی احترامی به مدیر میشه اول به خودش بگین کاری نکرد برید اداره

به خود نماینده بگو، گوش نداد به مدیر بگو

ببین متاسفانه چشم و هم چشمی هست. اون کلاس دادن،

با مامانا حرف بزن ببین مزه دهنشون چیه 

عیدی معلم اضافه هست. همون روز معلم کافیه

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
اخه روز زنم باز همین بساط بود چه خبره اخه 

روز زنم و مادرم بی خوده، ما نماینده مون مطرح کرد، هیچ کس تحویلش نگرفت، متاسفانه یکی باید بیافته جلو مخالفت کنه، ولی کسی حوصله نداره

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1

عیدی معلم دیگه چه صیغه ایه 

همون روز معلم هم اشتباهه 

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)

مقصر یه عده مادرا هستن که باشما متحد نیستن

کی دوران ما این مسخره بازیا بود 

معلم حقوق و مزایاشو که داره میگیره اخه این کادوها دیگه چیه

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
مقصر یه عده مادرا هستن که باشما متحد نیستن کی دوران ما این مسخره بازیا بود  معلم حقوق و مزایا ...

دقیقا

تازه میگن روز زن هم کادو بردن😐

آخه زن چه ربطی به معلم داره ، معلم نه مادر بچه هاست نه همسرشون

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
دقیقا تازه میگن روز زن هم کادو بردن😐 آخه زن چه ربطی به معلم داره ، معلم نه مادر بچه هاست نه همسرش ...

روز زن😐خوبه اسمش روشه 

چه ربطی به معلم داره اخه😫

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

ما که برای تولد خانمشون هم پول جمع کرده نماینده.. بدترش میدونی چیه اولین مامان برداشت ۵۰۰ هزار تومن ریخت..

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 

منطقه چندی؟ اگر منطقه یک هستی من شماره آموزش پرورش را دارم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 
2706