2737
2734
عنوان

نظرسنجی درباره سایت جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 2245 بازدید | 542 پست

همه نظرا یعنی سایت قبلی نرمال بود و همه اون مدل عادت کرده بودن

خیلی از آدمها هستند که به شما میگویند : " نمیتوانی! " کاری که باید انجام دهید این است که برگردید و بگویید : " حالا تماشا کن ... "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی خوبه لایکها مشخص بشه.

نمی دونم دقیقا.. قبلا سایت این قابلیت رو داشت که علامتگذاری کنیم یه تاپیک رو که در  مراجعه ی بعدی بیایم بقیه پستهایی که در نبودمون گذاشته شده رو بخونیم یانه..؟؟

الان داره این قابلیت رو؟

تعداد پستای اکثر دوستان کم شده .رنگ صفحه همون صورتی بهتر بود .فونت امضا و پست ها هم اندازن و این خیلی بده .بخاطر خوندن نظر کلی باید صفحه و بیاریم پایین .به نظر من ورژن قبلی خیلییی بهتر از این بود .یچیزایی به این ورژن اضافه شده که اگه نمیشدم زیاد فرقی نداشت 

پارسال نوشته بودم ایشالا من و عشقم به هم برسیم👫❤ بگو ایشالا☺ دیگه رسیدیممممممممم مرسی هرکی گفته بووود ایشالاااا  

قسمت تبادل نظرها رو تو صفحه اصلی بیارین بالا تعداد شم بیشتر کنید کلا 3 تا رو نشون میده

بالای صفحه هم یه کاری کنید رو نی نی سایت میزنیم بیاد صفحه اصلی

فاصله پستها باهم خیلی زیاده

فونتا هم که خیلی درشته
بروزرسانی نداره

بعد از ارسال پست اون گزینه خواندم رو بردارین

تاپیک ایجاد میکنیم نمیتونیم ویرایش کنیم 

تاپیکهای قبلی رو برای من 23 فروردین اخریشو نشون میده
لایک میزنن یه نوتیفکشن رو عکس زنگ میاد اگه بشه به صورت ثابت گوشه صفحه باشه که بالا پایین میکنیم صفحه رو همیشه ببینیم خیلی بهتر

**ماسک موی لوریس 300تومان  ارسال رایگان ** 09379266872- رو من کلیک کن    
2740

تغییر نخواستیم توروخدا همون خوب بود😣

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫

خانم تهرانی عزیز خسته نباشید...گویا ورژن قبلی برای دوستان راحت تر بود.خوب همون قبلی رو استفاده کنید. حالا چه اجباریه این نسخه رو بیایم تازه یاد بگیریم و خودمونو باهاش وفق بدیم!!!!!

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳

با گوشی خیلی گنده شده انگار همه چی دوره ،شما با کامپیوتر یا لب تاب عوض کردین سایتو که مسلما توش راحتتر میشه دید ولی تو گوشی سایت بزرگ شده خیلی و شلوغ

خیلی از آدمها هستند که به شما میگویند : " نمیتوانی! " کاری که باید انجام دهید این است که برگردید و بگویید : " حالا تماشا کن ... "
2706