2733
2739
عنوان

همسایه مردم آزار

342 بازدید | 19 پست

همسایمون ماشینشو پارک کرده وسط پارکینگ مجتمع بزور از کنارش رو شدم

حتی دیدم یه بنده خدایی زده بود به دیوار

اعصابم خورد کرده...

براش رو برف پاک کن یادداشت گذاشتم این کارخانه و اگه تکرار بشه پنچر میکنیم کارم درستع؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

وای منم درگیر همسایه بی خانواده هستم متاسفانه کارمون به شکایت کشیده تهدید به قتل کردن همسرمو

فقط سر اینکه گفتیم دیوارمونو اتیش زدین

فقط 32 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
وای منم درگیر همسایه بی خانواده هستم متاسفانه کارمون به شکایت کشیده تهدید به قتل کردن همسرمو فقط سر ...

ماله ما وسط پارکینگ ینی برا همه مزاحمه

بخدا فرداشب اومدم اینجوری بود سه شب یواشکی میرم خودم پنچرش میکنم دهنش صبح سرویس بشه

هیچکس هم فکرشو نمیکنه کار منه😅

دیوارتونو آتیش زدن؟!!!

بله یه دیوارمون سوخته همسرم رفت باهاشون حرف بزنه که چرا انقدر اذیت میکنین البته خیلی عصبانی بود گفتن اتیشه دیگه آشغالادرو سوزوندیم فقط ...همسرم گفت دارین خونمو اتیش میزنین که مرده با چاقو به شوهرم حمله کرد و پلیس و شکایت و ...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
2740
ماله ما وسط پارکینگ ینی برا همه مزاحمه بخدا فرداشب اومدم اینجوری بود سه شب یواشکی میرم خودم پنچرش م ...

حالا دوربین مداربسته نیفتی یه وقت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله یه دیوارمون سوخته همسرم رفت باهاشون حرف بزنه که چرا انقدر اذیت میکنین البته خیلی عصبانی بود گفتن ...

ای وای اینا روانین بخدا

مردم اعصاب ندارن

چقدر بش شخصیت

خب من زیرکانه رفتم کی فکرشو میکنه زن همسایه که همش سرکارم نصف شب بیاد از این کارا کنه😅

ببین هر ادمی میفهمه ک نباید این کارو بکنه

تو دیدی بقیه کشیدن ب دیوار اونم قطعا میبینه

ولی براش مهم نیست

چرا؟ چون دعوا گرن و بی فرهنگ

پس فک نکن نمیدونه داره چیکار میکنه

نتیجه براش مهم نیست و بیخیاله

تجربه نشون داده با همسایه بیشعور نباید جنگ کرد اینا ترسی از دادگاه و شکایت و اینا ندارن قلدرن

اون خودش میدونه اونجور‌پارک کردنش باعث مزاحمت بقیه ست و ممکنه علیه ش واکنش بدن

با علم ب این جریان باژم رفتارشو‌انحام میده

با ادم دعوا‌گر نباید لجبازی کرد

یا از اونجا بلند شین یا یه کاری کنین اونا بلند شن

اگه مستاجره به ضابخونه ش بگین تحت فشار بزارینش ک بلندش کنن

ببین هر ادمی میفهمه ک نباید این کارو بکنه تو دیدی بقیه کشیدن ب دیوار اونم قطعا میبینه ولی براش مهم ...

خواهر ما چجور بلند بشیم خونمون کلی پول دادیم خریدیمیش

اونم احتمالا صاحب خونشه

حالا ببینم با نامه ای براش نوشتم فردا چکار میکنه

خواهر ما چجور بلند بشیم خونمون کلی پول دادیم خریدیمیش اونم احتمالا صاحب خونشه حالا ببینم با نامه ا ...

ایشالا اوکی میشه

همسایه ها در نهایت اگه نشد همه باهم باهاش درگیر بشین

۹ تا کوثر بخون فوت کن سمت خونشون ک برن از اونجا

ایشالا اوکی میشه همسایه ها در نهایت اگه نشد همه باهم باهاش درگیر بشین ۹ تا کوثر بخون فوت کن سمت خو ...

چشم حتما خدایی من به این سوره ها خیلی اعتقاد دارم

فردا میگم همسرم جدی با مدیر صحبت کنه چندتا مرد بشن برن دم خونش

2706