2733
2739

افتضاحه از هرنظر....بخدا که مثل چی پشیمونم 

واسه منم ول نمیشه

وقتی افسرده شدم،مامانم می‌گفت چشم خورده!دکتر می‌گفت بیماریه!مذهبی میگفت جنه! و من تنها کسی بودم که میدونستم تویی . . !
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چه بد باید چیکار کرد  سامسونگ مدل پایین تر که داره اسمارت ویو این نداره چرا

دقیقا من قبل لین گوشی آ۲۰ داشتم عالی بود....این خیلی خرابه

وقتی افسرده شدم،مامانم می‌گفت چشم خورده!دکتر می‌گفت بیماریه!مذهبی میگفت جنه! و من تنها کسی بودم که میدونستم تویی . . !
با کابل امتحان نکردم میگن باید اسمارت ویو داشته باشه رو منو نداره  تلوزیون سامسونگ

اینارو نمیدونم . فقط میدونم که تلویزیون باید هوشمند باشخ که  بشه با گوشی بهش وصل شد . در غیر اینصورت فقط با کابل میتونی وصل بشی. 

اگه هوشمند باشه یه سری برنامه رو گوشیت نصب میکنی بعد از طریق اون برنامه ها به تلویزیون وصل میشی. تلویزیون هوشمند هم یعنی تلویزیونی که بتونی با نت بهش وصل بشی یا با بلوتوث وصل بشی بهش

چرا میشه بگی؟! 

دوربین افتضاح..سرعت پایین.هنگ کردنش بسیار زیاد...رنگ صفحه گوشی انگار ب زردی میزنه

دقیقا من قبل لین گوشی آ۲۰ داشتم عالی بود....این خیلی خرابه

من آ۵۱ داشتم خیلیم عالی بود اما به محض اینکه گارانتیش تموم شد بردش خراب شد و سوخت . دیگم درست نشد رفتم و یه برد جدید خریدم .و وصل کردم دادم به یکی دیگه خودمم رفتم شیائومی خریدم اینم بدک نیست . ولی سامسونگ کاربردی تره . 

گوشی مادرم سامسونگ آ7 بود برای اونم پارسال بردش سوخت .کلا گوشیا داغون شدن یا شارژ زود تموم میکنن یا امکانات ندارن و زود خراب میشن . هیچی همون نوکیا دکمه ای خودمون نمیشه

من آ۵۱ داشتم خیلیم عالی بود اما به محض اینکه گارانتیش تموم شد بردش خراب شد و سوخت . دیگم درست نشد رف ...

اره واقعا من یکی اصلا دلم نمیاد پول زیاد ب گوشی بدم چون میدونم کلا گوشی های موجود اصلا خوب نیستن...بخاطر همینم همیشه سامسونگ سری آ میگیرم...از شیائومی هم خوشم نمیاد کلا حس خوبی ندارم..یه دونه نوت ۱۱پرو داشتم خیلی خوب بود ولی خب سامسونگ یه چیز دیگه ست