2752
2734

اگه مختلط نیست شرمنده خیلی خشک بازی دراوردی فکر نکنم باب میل کسی باشه این رفتارت

جگرگوشه مو ۱۵هفتگی از دست دادم ولی معتقدم باوردارم خدایی که توی قرآن خودش گفته من قادرم مرده هارو زنده کنم پس قطعا میتونه پسرمنم بهم برگردونه🙂یه روزی چرخ این دنیا برای ماهم میچرخه کلیک میکنه روی ما ومیگه اینبارنوبت خوشبختی شماهاست!😊بارالها!غلام درخونه تم چرااینهمه منو عذاب میدی؟یه بارمنومیکشتی بهتربود!خدایا منوببخش! غلط کردم فقط منو ببخش وپسرم رو بهم برگردون!😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه فامیل بوده خیلی بد واشتباه بود هم تیپت هم نرقصیدنت شومیزوشلوارمناسب عروسی نیست حداقل یه اورال یا لباس جشن بلندشیک میپوشیدی  ببخشیداونکه شالتم درنیوردی خیلی زشت بود 

2731
مختلط نیست ولی اصلا دوست ندارم برقصم مثل بقیه باشم نمیدونم چرا 

یه نفر توفامیل ماعین شماست ولی منتها فرقش اینه من میشناسمش بلانسبت شماها همیشه میخواد خودشو بکنه توچشم مادرشوهرش وجاریشو ادم بدی جلوه بده درحالی که هنه پرونده سیاه این دخترو میدونن وهمه میدونن که داره تظاهر میکنه

جگرگوشه مو ۱۵هفتگی از دست دادم ولی معتقدم باوردارم خدایی که توی قرآن خودش گفته من قادرم مرده هارو زنده کنم پس قطعا میتونه پسرمنم بهم برگردونه🙂یه روزی چرخ این دنیا برای ماهم میچرخه کلیک میکنه روی ما ومیگه اینبارنوبت خوشبختی شماهاست!😊بارالها!غلام درخونه تم چرااینهمه منو عذاب میدی؟یه بارمنومیکشتی بهتربود!خدایا منوببخش! غلط کردم فقط منو ببخش وپسرم رو بهم برگردون!😭
اگه مختلط نیست شرمنده خیلی خشک بازی دراوردی فکر نکنم باب میل کسی باشه این رفتارت

بعضیا از رقص خوششون نمیاد چه اجباریه ربطی ب مختلط یا غیر مختلط هم نداره تو تنهاییشونم نمیرقصن....

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️ پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن ⁦❤️⁩                        
یه نفر توفامیل ماعین شماست ولی منتها فرقش اینه من میشناسمش بلانسبت شماها همیشه میخواد خودشو بکنه توچ ...

راستش من هم خجالتی ام با کسی دوست نیستم که گرم بگیرم باهاش واینکه احساس میکنم افسرده ام تو عروسی هم بهم خوش نمیگذره

کلا یکم مذهبیم نمیدونستم چی بخرم همین ها خیلی بالاش پول دادم

میتونستی هم پوشیده باشی هم خوش پوش امااصلا لباسهای درستی انتخاب نکردی بعدهم مگه قاطی بودن که لباس مناسب نپوشیدی اگه همه خانم بودن بی حجاب یاباحجاب شما چه فرقی میکرد؟همیشه خوشتیپ باش یه لباس بلنداستین دارشیک میپوشیدی نهایت اگه خیلی حساس هستی شال مجلسیومدل دارببند تیپ تومناسب تولدم نبودچه برسه به عروسی برادرزاده شوهرت 

عب نداره حالا تجربه میشه 

ما میگیم خوب نی 

ولی ممکنه تو جمع اونا لباست بدم نباشه 

نمیدونیم ک 

حالا بعدیو لباس قشنگ بپوش

دوست بی ادبی دارم ک اعصاب نداره، گاهی کاربری دست اونه تعجب نکنید از شدت متفاوت بودن جوابها🥲