2733
2734

سلام دوستای نی‌نی سایتی

چند وقتی هست که تاپیک هایی دیدم با این مضمون که سرشون کلاه رفته یا نتیجه اونطور که تبلیغ شده نبوده و بعضا پشیمون بودن

من داخل ایتا یه کانال دارم(البته لوازم تحریر هست و آموزشی نیست×) اینو گفتم نه واسه دفاع کردن، میخوام بگم که به واسطه شغلم با کانالهای آموزشی در ارتباط بودم و اینجا میتونم تکنیک هایی که شما رو فریب میده بهتون بگم که بتونین از این به بعد واقع بینانه نگاه کنین 

کانالهای آموزشی میتونه پولشون از پارو بالا بره، چون فقط یه بار یه دوره درست میکنن و همونو به چندهزار نفر میتونن بفروشن!

امااا، اگه شما هم جزو دسته ای هستین که با کانالهایی که میخوان شما رو به درآمد برسونن مواجه شدین، باید بگم اینجا خیلیی باید دقت کنین

یاد گرفتن مهارت در هرسنی و همیشه بسیار عالی و خوبه، اما مواظب باشین از چه کسی و با چه منطقی میخواین آموزش ببینین

از قبل تایپ کردم و برای اینکه طولانی نشه در چند پیام میذارم به جای یک پیام

رویا نویس اسم آنلاین شاپ لوازم تحریرمه😍 لینک کانالم👇 https://eitaa.com/joinchat/3458531743Cc2b5807702  من یه مامانم که تصمیم گرفته هزینه‌ی رشد و پیشرفتش رو خودش پرداخت کنه😁🙃❤️ داستان تولد رویانویس ابتدای کانالم سنجاق شده🌱✨️ 

چند وقت پیش کانالی در ایتا پین تبلیغات شد که دست سازه های چوبی یا همچین چیزی بود، بعد از اون و به شکل خیلی مشابهی ساخت گل سر، و بعد دوباره به همین صورت آموزش شمع سازی، و بعد دوباره سنگ مصنوعی

دقت کنین من با اون اشخاص آشنایی ندارم و در دوره هاشون هم شرکت نکردم که قضاوتشون کنم، صرفا میخوام تحلیل بهتون یاد بدم

ببینید وقتی کانالهای آموزشی میخوان بهتون محصولی رو بفروشن، میان روی نقطه‌ای که درد شماست دست میذارن، اگه دقت کنین همشون اول میان و چس ناله میکنن(ببخشید از این کلمه ولی چون واقعا اعصابم خورد میشه) و فرضا میگن آره ما سالها بدبخت بودیم و دنبال راهی می‌گشتیم و خیلی چیزها رو امتحان کردیم و نشد و شکست و فلان

بعد باز پیام میذارن از مخاطبانشان(چه کسی میتونه اثبات کنه واقعا یه مخاطب اون پیام رو داده؟ اینکه خودت رو مخاطب جا بزنی و پیام بفرستی هم کاری نداره ..)

بعد میان محصولشان یعنی آموزششون رو معرفی میکنن

و بسیار بسیار در زرق و برق 

یه تئوری که به کار برده شد همین که پک می‌فرستیم و خودمونم ازت می‌خریم بود، که توی این هم کلی حرفه، میگن عمده ازت می‌خریم! دقت کنید عمده یعنی حداقل یک جین، و بعد هم با قیمت عمده و نه قیمت تک

و اینکه، کسی که اولین بارش هست دست به چیزی نیرنه، خیلی کم پیش میاد که اونقدر خوب کار کنه که در سطح بازار باشه، و اینکه اون کانالدار میتونه ایراد بگیره و بگه استاندارد های من رعایت نشده در کار شما، و ازتون نخره، احتمالش هست

یک مسئله دیگه اینکه، عموم مخاطبان ایتا قشر مذهبی برآورد میشن و اگر دقت کنید خانومایی که قراره آموزش بدن خیلی چادری و محجبه ظاهر میشن (میخوام بگم صرفا چادر روی سرش دیدین نگین آدم خوبیه ممکنه ظاهرسازی باشه، دقت کنید گفتم ممکنه ها. نمیگم حتما ظاهرسازیه)

رویا نویس اسم آنلاین شاپ لوازم تحریرمه😍 لینک کانالم👇 https://eitaa.com/joinchat/3458531743Cc2b5807702  من یه مامانم که تصمیم گرفته هزینه‌ی رشد و پیشرفتش رو خودش پرداخت کنه😁🙃❤️ داستان تولد رویانویس ابتدای کانالم سنجاق شده🌱✨️ 

خب می‌گفتم، اول میان داستان زندگی ساختگی یا واقعی خودشون (هیچ معلوم نیست) رو براتون تعریف میکنن تا همذات پنداری کنین

بعد هم از مسائل و مشکلاتشون میگن که شبیه شماست

بعد یه معجزه میذارن جلوتون و اون همون آموزشیه که میخوان بهتون بدن

و اطمینان میدن بهتون که همراهیتون میکنن در این مسیر 

و چند روز هی اینا ادامه پیدا میکنه، بهش میگن وارم آپ، یعنی ذهن شما رو آروم آروم آماده میکنن برای اینکه به خواسته اشون پاسخ مثبت بدین

و یک زمان مشخص میذارن برای ثبت نام تا شما تشنه‌تر بشین، و جایزه هایی میذارن برای وسوسه انگیز تر شدن ماجرا، که طرف اگه اون جایزه رو میخواد همون ساعات اول ثبت نام کنه

و یک قانون دیگه به اسم محدودیت، مثلا میگن فقط ۵۰۰ نفر ثبت نامی داریم، بعد شما میبینین مثلا ۱۰۰k عضو داره!

ترغیب میشین هرچه سریعتر ثبت نام کنین تا مبادا بین اینهمه رقیب کلاهتون پس معرکه بمونه

درصورتیکه از کجا معلوم واقعا باهمون ۵۰۰ نفر ببندن ثبت نام رو؟ اگه مثلا تا ۱۰۰۰ نفر و ۲۰۰۰ نفر هم ثبت نام کردن، شما از کجا میخواین بفهمین؟ معلومه که نمیفهمین

همه‌ی هدفم این بود که تله‌ های تبلیغاتی رو بهتون نشون بدم تا اگه دنبال آموزش هستین، بر اساس خود محتوای آموزش تصمیم بگیرین و نه براساس زرق و برق ها و تکنیک هایی که روتون پیاده میشه

بهترین ها نصیبتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم ممنون جهت اطلاع رسانی خوبت راستش امروز میخواستم تاپیک بزنم مشورت بگیرم درموردکاردرمنزل که توایتافراوونه چجوری اعتمادکنیم من بشدت به یه کاردرمنزل نیازدارم میشه راهنمایی کنیدممنونم

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
2731
عزیزم ممنون جهت اطلاع رسانی خوبت راستش امروز میخواستم تاپیک بزنم مشورت بگیرم درموردکاردرمنزل که توای ...

خواهش میکنم عزیزم

من اطلاعی ندارم متاسفانه از کار در منزل

چند وقت پیش میخواستم ادمین بشم، آگهی های دیوار رو نگاه کردم و پیام دادم بهشون، بعد غالبا پول میخواستن و اینا، منم بی خیالشون شدم