2733
2734

خانما شوهرم هایپر داره بزرگه 

نمیزاره من خوراکی بردارم  یعنی می تونم بر دارم ولی از ته دلش راضی نیست اعصابش خرد میشه . میگ چک دارم برای مردمه بایدفروش بره.

من چیکا کنم؟ دلم خیلی خوراکی میخواد . جوری ک تو لاین مغازش قدم میزنم ‌ مغازه خیلی بزرگه . پشت سرم میاد ببینه چیزی بر ندارم.    الان دلم خوراکی می خواد ‌ دلم میخواد برم چیپس و آلو جنگلی بگیرم. ولی می دونم حرصش میگیره چیکا کنم واقعا .کلی چک هم داره. دلم بستنی هم میخواد . منم ادمیم نیستم زیاد هله هوله بخورم ‌ گاهی وقتا شدیدا هوس می کنم ‌. الان مغازه نیست  رفت جایی کار داشت من برم مغازه اطراف بخرم . 

اول خداجونم بعد مادرجونم خدایا مادرم رو حفظ کن خداوند مهربانم پروردگارم دوستت دارم  خدا جانم تو سختی ها و مشکلات زندگیم همواره یار یاورم باش و هیچ وقت تنهام نزار من بی تو هیچم . فقط تنها ب تو توکل می کنم می دانم ناامیدم نمی کنی .خدایا سپاسگذارم . بنده حقیر تو 💔💔💔

😐😐😐

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
باورم نمیشه 

بقرآن مجید راست میگم

اول خداجونم بعد مادرجونم خدایا مادرم رو حفظ کن خداوند مهربانم پروردگارم دوستت دارم  خدا جانم تو سختی ها و مشکلات زندگیم همواره یار یاورم باش و هیچ وقت تنهام نزار من بی تو هیچم . فقط تنها ب تو توکل می کنم می دانم ناامیدم نمی کنی .خدایا سپاسگذارم . بنده حقیر تو 💔💔💔
2706