2733
2734
عنوان

اقایون حقیقتو بگین

217 بازدید | 20 پست

مردا از زنی که باهاشون مهربون باشه خوششون میاد یا زنی که خوشگله و ویژگیای مثبت داره ولی بهشون محل نمیده؟؟ در مورد دختری که خودتون دوستش دارین بگین، 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قبل ازازدواج دومی بعدازازدواج اولی ☺️

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
2740
گزینه 2.دختری که دوس دارم زیبا با حجاب مومن چادری 

چرا چادری؟

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
گزینه 2.دختری که دوس دارم زیبا با حجاب مومن چادری  

ببخشید من میتونم ی سوال بپرسم 

دلیل اینک یه پسر میاد از دختره سوالی بپرسه مثلا ادرس بعد دیگ یه کلمه حرف نمونه دختره جوابش میدع  ولی اون اصلا عکس العملی نداره چیه ؟ با اینک دختره زشته و بدون ارایش  بعد طوری به دختره زل میزنه ک  دختر فک میکنه پسر طوریش  شده  

ایشون هیزه ؟

روزای دیگم از دور میخکوب میشه ب دختره

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻
سوللتون خیلی کلیه و هر کس شخصیتی دار و هر مردی رگ خواب خودش رو داره یکی ناز عشوه میپسنده،یکی بنده شک ...

ولی مردا همشون شکمو هستن😁 درسته؟

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
سلام 🌹خودت میدونی انگار 

سلام. نه دلیل چادری رو نمیدونم. 

2706