2733
2734
عنوان

یک دقیقه بیاین

85 بازدید | 18 پست

دیروز تاپیک زدم و آخر که کسی توی تاپیک نبود یادم افتاد بگم باردارم من یک ماه هفت روزمه تقریبا خودمم تازه دوشنبه هفته پیش متوجه شدم الان فقط خیلی حالت تهوع دارم و چون یکبار تجربه سقط داشتم خیلی میترسم و هنوز به هیچکس حتی شوهرمم نگفتم چندباری گلاب به روتون حالم بهم خورد گفتم مریض شدم گفت پاشو بریم دکتر گفتم نه خوبم که دیروز میخواستم به مامانم بگم که اونجوری شد الان زیردلم تیر میکشه میترسم به شوهرم بگم دعوام کنه چرا تا الان بهم نگفتی خودمم نمیتونم بشینم پشت فرمون چون خیلی دلم درد میکنه میگم نهایتش خدایی نکرده زبونم لال سقط هم کردم سربسته بمونه یا همین الان بهش بگم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا پنهان میکنی ؟  

نمیدونم جون حالم از طرف مامانم خوب نیست میگم یوقت خدایی نکرده زبونم لال سقط کردم سربسته بمونه نمیدونم دارم دق میکنم قشنگ خدا یه کاری کنه هم من هم اين بچه بیگناه بمیریم خلاص شم بخدا دیگه نمیکشم هروقت من حامله میشم یه اتفاق بد میافته

نمیدونم جون حالم از طرف مامانم خوب نیست میگم یوقت خدایی نکرده زبونم لال سقط کردم سربسته بمونه نمیدون ...

مگه سابقه سقط داری 

طرز فکرت عوض کن همسرت جتما باید بدونه 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
زودتر برو دکتر..تا امپولهای ضد سقط رو برات شروع کنه ..اون طفلکی گناه داره . به همسرت هم بگو ..میخوا ...

باید اسنپ بگیرم نمیتونم خودم پشت ماشین بشینم اگه ماشین کوچیک تر بود میرفتم اين ماشین گنده منده میترسم بزنم جایی اتفاقی بیوفته برام

چیز کمی نیست که نگی ،بگو پریود نشدم پاشو برو بی بی بخر بعد بزن بگو مثبت شد 

بله باید همین کار رو بکنم اما اول میرم دکتر ببینم چی میگه آمپول ضد سقط میزنه یا چیز خاصی نیست شاید چون سابقه سقط داشتم آمپول ضد سقط بزنم بعد میرم بیبی میخرم به شوهرم همه چیو میگم

باید اسنپ بگیرم نمیتونم خودم پشت ماشین بشینم اگه ماشین کوچیک تر بود میرفتم اين ماشین گنده منده میترس ...

برای کسی که سابقه سقط داشته رانندگی ممنوع هست ..امروز رو استراحت کن .سنگین برندار .فردا زودی برو دکتر 

بله چند وقت پیش که پدر مادرم جدا شدند سقط کردم یکبار دوماهم بود تقریبا

ان شالله این برات میمونه خدایی نکرده اگه سقط کنی ک نمیشه پنهان کرد

بله باید همین کار رو بکنم اما اول میرم دکتر ببینم چی میگه آمپول ضد سقط میزنه یا چیز خاصی نیست شاید چ ...

آمپول ضد سقط ک نداریم 

اگه لکه بینی و دل درد و کمر درد زیاد نداشته باشی چیزی بهت نمیدن 

اگه اینا رو داشته باشی بهت شیاف میدن و میگن فقط استراحت کن 

ان شالله این برات میمونه خدایی نکرده اگه سقط کنی ک نمیشه پنهان کرد

خدا کنه بمونه تروخدا دعا کنید برام خداخیرتون بده بچه تون زیر سایه مادر پدر بزرگ بشه

برای کسی که سابقه سقط داشته رانندگی ممنوع هست ..امروز رو استراحت کن .سنگین برندار .فردا زودی برو دکت ...

نه رانندگی که اصلا نمیکنم چون نمیتونم ماشین رو با این وضعم برونم یعنی با اسنپ هم نرم امروز؟

2706