2737
2739

سلام

بیاید با خوندن سوره توحید مورد توجه امام زمان عج قرار بگیریم و ایشون هم برای ما دعا کنن❤❤

هر تعدادی میخونید کامنت کنید

@دردونمه     @آیه_و_آیماه     @__delbar__       @خزان_نارنجی    

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

تا اخر ماه شعبان وقت دارید ولی امروز حداقل یه تعدادیش رو بخونید❤❤❤

اجرتون با نرجس خاتون

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۵ 

قبول باشه جانم واسه امضات صلوات فرستادم

50 تا عزیزدلم 

التماس دعا🙏

@فنچa74    

@لیان_دلوان    

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2738
۱۰تا🤍

قبول باشه جانم حاجت رو اباشی

تورو خدا برام دعا کنید مامانم سرطان کبد گرفته دارم میمیرم از ناراحتی

انشالله به حق این عید بزرگ مادرتون لباس عافیت بپوشن

از آقامون بخواه پیش خدا واسطه بشن

50 تا عزیزدلم  التماس دعا🙏 @فنچa74     @لیان_دلوان    

مرسی مهربونم 

۱۰۰ مرتبه من🙏🌺

التماس دعا💙

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩵چشمانم خیره به راهت مانده  🩵بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩵 با عطر تنت مست تر می شوم🩵 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩵 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩵        
50 تا عزیزدلم  التماس دعا🙏 @فنچa74     @لیان_دلوان    

قبولباشه عزیزم حاجت روا باشی

2706