2733
2734

سلام

من بینیمو یک ماهه طبیعی عمل کردم  ولی از بینی قبلیم دراز تر شده نیمرخ. دکترم خیلی نذاشت سوال بپرسم فقط گفت خوب میشه

کسی بوده اینطوری شده باشه که پروجکشنش حتی از قبل عمل هم بیشتر شده باشه و بعد چند ماه خوب شده باشه؟

آخه من فکر نمیکنم نیمرخ ورم داشته باشه!

خیلی ناراحتم لطفا هرکی تجربشو داره بگه برام

ببین دکتر من ک گفت همه بعد عمل نیمرخشون اندازه دماغ قبلیع و من نمیتونم دست کاریش کنم ولی چون قسمت بالایش کوچیک میشه دماغ دراز نشون میده اما درواقع دراز نیست بعدشم من ک رفته بودم مطب یه دختره دماغش نوکش دراز بود دکتر گفت بعد یه سال میره یا اگه بخوای همینجا برات آمپول میزنم و میره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین دکتر من ک گفت همه بعد عمل نیمرخشون اندازه دماغ قبلیع و من نمیتونم دست کاریش کنم ولی چون قسمت با ...

یعنی میگی بزرگتر نشده؟ من واقعا عکسامو کنار هم میزارم خیلیییی ارتفاعش یا همون پروجکشنش زیاد شده عزیزم

احساس میکنم غضروفارو بد گذاشته نوکش اومده جلو

اما دیشب ویزیت شدم گفت خوب میشه انگار میخواست منو از سرش وا کنه 

ولی اصلا حرفی از امپول و اینا نزد

پس به نظرت یکسال بعد نیمرخ کوچیک تر میشه و بینیم از قبلش بزرگ تر نشده؟ 😔

2731
یعنی میگی بزرگتر نشده؟ من واقعا عکسامو کنار هم میزارم خیلیییی ارتفاعش یا همون پروجکشنش زیاد شده عزیز ...

مال منم از قبل بزرگ تر شده ولی خیلی نه 

یکم 

خیلی ب چشم نمیاد ولی درکل دکترم گفت خوب میشه ب اون دختره ام ک کنارم بود گفت اگر خواستی از نیم رخ کوتاه تر شه برات آمپول میزنم درست میش

شما حتما بینیتون گوشتی بوده اره؟ چون تو بینی های استخوانی خیلی کوچیک میشه 

مال من گوشتی بود

مال منم از قبل بزرگ تر شده ولی خیلی نه  یکم  خیلی ب چشم نمیاد ولی درکل دکترم گفت خوب میش ...

نه من استخونی بود 😐

از اولم بهم گفت پروجشکنش یکم کوچیک میشه

گفتم اوکیه یکم

اما همونم نکرده

نه من استخونی بود 😐 از اولم بهم گفت پروجشکنش یکم کوچیک میشه گفتم اوکیه یکم اما همونم نکرده

بینی های استخوانی جا دارن

البته بستگی به بینی داره نگران نباش هنوز خیلی ورم داره من با اینکه سه ماهه بازم خیلی ورم داره