2737
2739
عنوان

من و خواهرشوهر

239 بازدید | 10 پست

دیشب ساعت ۹، دخترِ جاریم بهم زنگ زد گفت فردا ساعت یازده بیایین محضر، عقدمِ. برادرشوهرم جداشده و بچه هاش با مادرشون زندگی میکنن. 

دوهفته قبل ما مهمونیگرفتیم و خونه خودمون به خانواده همسرم شام دادیم. 

یا رب یا رب یا رب     خدای خوبم خدای مهربونم خیلی ازت حاجت میخوام خیلی خواسته دارم. خدایا حاجت همه رو بده حاجت منم بده....یا رب یا رب یا رب

خب

دل من ز غصه خون شد دل او خبر ندارد…🤍                                                                                سیت بیارم سیت بسازم باری گل باری حنا                                                                                       حنایا سی دس پاشه گلیا سی سر جاش🍃                                                                                                                                                                                                                             تا زمانی که رسیدن به تو امان دارد زندگی درد قشنگیست که جریان دارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توی مهمونی هیچکس در مورد نامزدی دختر برادرشوهرم حرفی نزد،  درحالیکه خواهرشوهرم دائم با بچه هایبرادرشوهرم در ارتباطه. 

من خیلییییی ناراحت شدم. یعنی ما انقدر غریبه ایم که باید چند ساعتقبل از عقد بهمون اطلاع بدن

یا رب یا رب یا رب     خدای خوبم خدای مهربونم خیلی ازت حاجت میخوام خیلی خواسته دارم. خدایا حاجت همه رو بده حاجت منم بده....یا رب یا رب یا رب
2728

در مورد همه چیز داااائم میخواد مخفی کاری کنه، خیلی وقت پیش به شوهرم پیام داده بود و در مورد چیزی صحبت کرده بود و درآخر گفته بود به زنت نگو!!!!  شوهرم معمولا پیامهاشو پاک میکنه، اینویادش رفته بود پاک کنه. 

یا میخواست مکه بره،  لحظه آخر بهم گفت، 

یا بارداری اونیکی خواهرشوهرم تو پنج ماهگیش بهم گفتن و...... خیلی موضوع دیگه

وقتی از قبل رسمی دعوت نشدین و آمادگی نداری نرو 

حالا هرجا میخواد باشه 

به خودت احترام بذار

دوم یه فکری واسه شوهر پنهانکارت بکن

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
چرا همتون داستانای الکی میبافیت

یعنی رفتار خواهرشوهرم و مخفی کاریهاش انقدر بَده که فکر میکنی داستانه؟!؟!؟! 

2738
وقتی از قبل رسمی دعوت نشدین و آمادگی نداری نرو  حالا هرجا میخواد باشه  به خودت احترام بذ ...

دوست دارم برم ببینم چجوری با خانواده جاریم رفتار میکنن یعنی کجنکاویم باعث میشه. 

ولی از طرف دیگه دوست دارم به خواهرشوهرم بگم: حلا که ما غریبه ایم دیگه مهمونیاتون نمیاییم.، ولی میدونم روم نمیشه بگم

دوست دارم برم ببینم چجوری با خانواده جاریم رفتار میکنن یعنی کجنکاویم باعث میشه.  ولی از طرف دی ...

خواهر همسرت نباید چیزی میگفت 

برادر همسرت یا دخترش باید دعوت کنن 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree