2733
2771

تو خونه مسکن ندارم شوهرم خونه نیست که بخره

کیسه آب گرم متصل بهمه بی فایده است 

دلم میخواد همه چیزو پاره کنم از درد

ماه های قبل درین حد درد نداشتم با کیسه آب گرم کنترل میشد نمیدونم چم شده

گل گاوزبون دم دادم بخورم خوبه؟

بچه ها اینجا نه تاپیکاتون راحت حذف میشه نه کاربریتون تعلیق شه تاپیکاتون حذف میشه...یعنی کاربریت تعلیق شه کل تاپیکات وهمه میتونن ببینن... پس اثرت تاابد باقی میمونه ...اگر ممکنه شناسایی شی دیگه اینجا دردودل نکن ...مدیر سایت داری جوری جلومیری که کم کم همه خواننده خاموش بشن؟؟؟؟منظورتون چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیوسین نداری؟

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
مسکن بخور نوافن ژلوفن یا استامینوفن کدیین 

نوشتم که مسکن ندازم

بچه ها اینجا نه تاپیکاتون راحت حذف میشه نه کاربریتون تعلیق شه تاپیکاتون حذف میشه...یعنی کاربریت تعلیق شه کل تاپیکات وهمه میتونن ببینن... پس اثرت تاابد باقی میمونه ...اگر ممکنه شناسایی شی دیگه اینجا دردودل نکن ...مدیر سایت داری جوری جلومیری که کم کم همه خواننده خاموش بشن؟؟؟؟منظورتون چیه؟
هیوسین نداری؟

چرا دارم ولی من تخمدون چپم درد میکنه خیلی دل درد ندارم

وای مگه میشه یعنی هیچیییی مسکن توی خونه نداری؟؟شیاف چی؟؟؟

نه ندارم

چرا دارم ولی من تخمدون چپم درد میکنه خیلی دل درد ندارم

ضد اسپاسمه کمکت میکنه تو کاهش درد

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
شیاف داری خیلی ۷وبه دیکلو فناک قبل از این دورت از داروهای پیشگیری مثل ال دی استفاده کردی؟

نه

2706