2752
2734
عنوان

فردا مهمون دارم زشته که لوبیا پلو درست کنم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 36 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خواهر شوهرمه خیلی دوسش دارم کلی اصرار کرده مث اوندفعه نباشه...میدونه ناخوش احوالم.... ولی دلم نمیاد انقدم ساده باشه به من باشه که یه چیزیم از بیرون میگیرم ولی شوهرم مخالفه میره رو اعصابم

💕
2731
عالیی من ک از خدامه برام لوبیا پلو درست کنن🤤

منممم حتی دمی گوجه یا ماکارونی خوشمزه 

چه قشنگ گفت حاج مهدی رسولی؛ منتخب مارو خدا هم انتخاب کرد:) امام رضاااا منم بخر بین زمین و آسمون منم ببر🙏♥️
من باشم چون دوست دارم خوشحال میشم  ولی شما به نظرم زرشک پلو با مرغ درست کن

مرغ ما چون کلا سینه میخوریم فقط سینه و فیله دارم اونم خورد شدس.... شوهرم نمیره خرید میگه هر چی داریم از همونا درست کن! باورت میشه میگفت ماکارونی یا کوفته بزار !😒

💕

چه اب و تابى ميدى 😂😂در اخر يه لوبيا پلو ميخواى درست كنى ديگه ( حالا ته ديگ سالاد و خيارشور) به كنار

😂ولى خوشم اومد ازت از اين سبك ادمهايي كخ كار كوچيك خودتُ با اب و تاب دادن بهش بزرگ نشون ميدى

جدى باريكلا بهت

چه اب و تابى ميدى 😂😂در اخر يه لوبيا پلو ميخواى درست كنى ديگه ( حالا ته ديگ سالاد و خيارشور) به كنا ...

آبو تاب نیست که! اخه دیدم خیلیا لوبیا پلو رو بدون گوشت و ته دیگ سیب زمینی و زعفرون درست میکنن! توضیح دادم که فکر نکنین از اونا میخوام درست کنم!

💕
2706