2737
2739
عنوان

خانما افتادگی رحم و دکتر

288 بازدید | 31 پست

زنان جا میندازه یه سرچ تو سایت زدم یکی گفته بود برا منو جاانداختن اگه چیزی میدونین کمکم کنید حالم بده هشت ماهه زایمان طبیعی کردم دیشب دیدم بیرون زدگی دارم از دیشب حالم خوش نیست کسی مثل من بوده؟ایا خودش جمع میشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
نه وای میترسم سر بارداری اولم هم افتادگی داشتم ولی این بار زیاده نمیدونم چه خاکی تو سرم کنم خدا به د ...

ببین عمل نکنی تو میان سالی مشکل میشه برات ولی خب عملش هم واقعا درد ناکه برای مامان من ک بود

دو ماهه الان تقریبا عمل کرده ولی خب خوبه شده دیگه

ببین عمل نکنی تو میان سالی مشکل میشه برات ولی خب عملش هم واقعا درد ناکه برای مامان من ک بود دو ماهه ...

خدا رو شکر که حالشون خوبه 

چند هفته اذیت شدن مراقبتش چطوریه ؟چند وقت بود افتادگی پیدا کرده بود ؟بیشتر به خاطر دخترم ناراحتم کی تر و خشکش کنه بمیرم براش از وقتی که پاشو تو این دنیا گذاشته یه پاش تو مطب بود

خدا رو شکر که حالشون خوبه  چند هفته اذیت شدن مراقبتش چطوریه ؟چند وقت بود افتادگی پیدا کرده بود ...

ببین یه هفته اول ک درد کشید واقعا بعدشم خب فک کن پریود شی اونم اضافه شه دیگه هیچی 

مراقبشتم ک خب باید استراحت کنه حداقل تا دو سه هفته هم باید دراز بکشه نمیتونست بشینه بعدم تا سه ماه وسایل سنگین بلند نکنه

خدا رو شکر که حالشون خوبه  چند هفته اذیت شدن مراقبتش چطوریه ؟چند وقت بود افتادگی پیدا کرده بود ...

اخی الهی مریض میشه؟ بچس خب بدنش ضعیفه ایشالا سایتون همیشه بالا سرش باشه خدا برات نگهش داره

ببین یه هفته اول ک درد کشید واقعا بعدشم خب فک کن پریود شی اونم اضافه شه دیگه هیچی  مراقبشتم ک ...

وای خیلی سخته مراقبتش من یه ساعت هم نمیتونم دخترم همش بغل خودم میمونه از جام بلند شم گریه میکنه خدا انشاالله تنشونو سلامت کنه 

عزیزم چند وقت بود افتادگی رحم داشتن؟

اخی الهی مریض میشه؟ بچس خب بدنش ضعیفه ایشالا سایتون همیشه بالا سرش باشه خدا برات نگهش داره

ممنون فدات شم خودشم مریض میشه ولی من اوضاعم تا الان خوب نبود چهار ماه درگیر خونریزی و لکه بینی هی باید میرفتم دکتر عفونت شدید بعد زایمان  دور از جونتون البته الان هم اینو دیدم دیگه واقعا دارم افسردگی میگیرم

2706