2733
2739
عنوان

خانم معلم های کلاس اول کمک کنید

146 بازدید | 16 پست

سلام دوستان،پسرم سه سال و نیمشه، خیلی زیاد علاقه ب خوندن و نوشتن داره ، تا جایی که می‌تونستم مانعش شدم، ولی خودش آنقدر علاقه داره یاد گرفته ، الان نگران مدرسه رفتن هستم، احساس میکنم دیگه چیز جدیدی برای یادگیری نیست و همکاری نکنه توی مدرسه و کلاس درس، اونایی که بچه مدرسه ای دارید تا حالا با همچنین موردی برخورد داشتید؟خانم معلم های کلاس اول کمک کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نگران نباش...من امسال شاگرد دارم  قبل اینکه درس بدم بلد بود مامانش کف ۳ سالگی بلد بود حروف الفبا رو 

الانم چون از بقیه یه سرو گردن بالاتره خیلی احساس غرور می  کنه و اعتماد بنفس داره

2738

بهترین کاره بهش یاد بدی...اعتماد به نفس بچه خیلی بالا میره.،.یکی تو کلاس دختر من مادرش بهش یاد داده بود همه‌چیز یاد داشت سریع تکالیف رو انجام می‌داد معلم هم بهش میگفت برو کمک دوستات...منم همش قبل از اینکه معلم بخواد در جدید رو بگه باهاش کار میکنم اونم سریع حل میکنه جواب سوال معلم رو میده...معلم هم بهش میگه برو کمک دوستات...نمیدونم وقتی میاد خونه چقدر خوشحال به دوستاش کمک کرده

بهترین کاره بهش یاد بدی...اعتماد به نفس بچه خیلی بالا میره.،.یکی تو کلاس دختر من مادرش بهش یاد داده ...

اخه روحیه دختر با پسر فرق داره ، پسر من شیطونه ،میترسم دیگه نشینه توی کلاس 🤦