2733
2734
عنوان

نامزدم مشروب میخوره

246 بازدید | 11 پست

سلام من الان ۸ ماهه عقد کردم اولین بار که نامزدم اومد خواستگاریم گفتم از دخانیات و مشروب بدم میاداونم گفت من مشروب فقط تو عروسی و مسافرت اینا میخورم منم قبول کردم گفت روزای عادی مشروب نمی‌خورم فقط عروسیو مسافرت اونم کم الان با سیگارش کاری ندارم یه چیزه عادیه برام ولی از اوایل نامزدی خیلی وقتا مشروب می‌خورد الانم که به قول خودش کرده هفته ای یه بار اونم پیش من ولی من از حرفای خانوادش تشخیص دادم روزایی که من اونجا نیستمم میخوره و مادرش گفت نگو ما گفتیم ها سر لج میفته ولی سعی کن نخوره چون برادرش اینا هم میخورن 

ولی بخدا دیگه نمیخوام بخوره به خودش هم بارها گفتم گفته من هفته ای یه بار میخورم دا   اونم پیش تو ولی من میدونم که خیلی وقتا هم میخوره ولی چون پیشش نیستم نمی‌فهمم ولی از تغییر رفتارش میبینم موندم چیکار کنم چون بارها گفته نمی‌خورم بازم خورده با اینکه دوسش دارم ک میدونم بعدش عذاب میکشم میخوام تموم کنم چون میدونم کنار نمیزاره وقتی هم کنار میزاره یکی دو روز میگه تنها تفریحم اونه تو اونم برام زیادی میبینی مگه چیه و فلان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

امام رضا علیه السلام فرمودند به فرد شراب خوار دختر ندید

اسی امام نگفته به ادم بی نماز بی روزه گفته شراب خوار

تو نباید قبول میکردی از اول 

حرام حرامه چه کمش چه زیادش 

خب الان راهی واقعا به ذهنم نمیرسه بگم جدا شو تبعاتش زیاده بگم بمون زندگیت تباهه 

چی بگم اخه؟ 

ازهمینجاتمومش کن پابزاررودلت وقتی رفتی سرخونه وزندگی میفهمی چه اشتباهی کردی

خیلی سخته برام میخوام به مامانش بگم شما که اولش گفتین این فقط عروسی میخوره پس چی شد

خیلی سخته برام میخوام به مامانش بگم شما که اولش گفتین این فقط عروسی میخوره پس چی شد

خب اینم گفتی مامانش اگه میتونست کاری بکنه نمیومدبه شمابگه که توخونه باداداشاش میخوره به خانوادت بگوببین درسته دوستش داری ولی همینجاخیلیامیان میگن کاش همونموقع که فلان چیزوازشوهرمون فهمیدیم جدامیشدیم الان شمابایدمشکلتون وبه خانواده خودت بگی اونان که دلشون برات میسوزه نه مادرشوهرامیدوارم بهترین تصمیم وبگیری