2737
2734

از اونجایی ک پول زیاد ندارم تا برای محصولات پوستی خرج نمایم، 

ی راه دیگه دارم میرم😂پوستم تقریبا خشکه 

اول با دستمال مرطوب صورتمو پاک کردم خطچشم و ضدآفتاب اینا رو

بعد با آب خالی شستم با دستمال کاغذی خشک کردم

بعد کرم دست و صورت هیدرودرم مالیدم ب صورتم 

بعد کمپرس یخ گذاشتم همه جای صورتم

حس خوبی بهم داد

حالا نمی‌دانم واقعا تاثیری خاهم دید یا خیر 😀😀😀

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

دستمال مرطوب خوب نیست برای پاک کردن صورت مخصوصا اگه آرایش داری عزیزم

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دستمال مرطوب خوب نیست برای پاک کردن صورت مخصوصا اگه آرایش داری عزیزم

پس بهترین راه پاک کردن آرایش چیست 

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2740

روزانه هشت لیوان اب بخور.دتاکس.واب لیمو بخور

ضدافتابتو دوساعت یه بار تمدید کن‌

قرص زینک اهن وامگا۳ ویتامین سی بخور

روبالشتی و براشای ارایشتوهفته ای دوبار بشور

حداقل نیم ساعت ورزش کن

بجای کرمپودر از ضداافتاب استفاده کن

ایناچیزایین ک هزینه زیادی ندارن ولی اگه انجام بدی بی نهایت پوستت تغییرمیکنه

دستمال مرطوب خوب نیست نزن 

باشه آرایشم با چی باید پاک کنم

ژل شستشو هم حتما بگیر

برای چیه دقیقا

پس بهترین راه پاک کردن آرایش چیست 

با میسلار واتر یا روغن و بالم آرایش پاک کن اول آرایش یا ضدافتابو پاک کن بعد با شوینده مناسب پوستت بشور پوستتو

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
پدداره گلم اون دستمال مرطوبه گندمیزنه بدتر

شما با چی پاک میکنی آرایشتونو

2706