2733
2734
عنوان

با دوست شوهرم و خانمش قراره بریم مسافرت

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افرین منم میگم خب

شاید بخای ی حرف شخصی بزنی بخای راحت ولو شی تو ماشین بخای اصلا بگوزی😂 

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
2731

حتما دو ماشینه برید

اصلا با یک ماشین خوب نیست اذیت میشید

راه هم زیاده بحث ۱۰ دقیقه نیست

وزن اولیه ۶۴😮وزن الان۶۲😊وزن هدف اول ۶۰😍وزن هدف دوم ۵۸🤩قد ۱۶۶🥰من میتوانم 💪💪💪💪
شاید بخای ی حرف شخصی بزنی بخای راحت ولو شی تو ماشین بخای اصلا بگوزی😂 

پیف پیف فرار کردن رفتن ماشین خودشون🤣🤣

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

به هیچ وجه تو یه ماشین نباشین بگو وسیله زیاده یا بچه خرابکاری میکنه باید صندلی عقب ازاد باشه برای تعویض

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿

شما بچه داری شاید لازم به تعویض بچه باشه یا اینکه بیشتر از اونا احتیاج باشه تو مسیر وایسین . و اینکه خب مسیر طولانیه شاید حرف میخوای با شوهرت بزنی یه چیزی بخورین خیلی چیزا جدا جدا برین 

همه چی ینی چی الان قراره تو یه کارت بریزن واس غذا و اینا و جا

وای ن من ی بار ایتطوری سفر رفتم کوفتم شد طرفمون همه چی با زرنگی را خودش بر میداشت اتاق خوابی ک بخاری داشت یا جای بیشتر تو ماشین یا غذای بیشتر اصلا انگار ما واسه اونا نوکر رفته بودیم

میشه لطفا برام صلوات بفرستین  ممنونتون میشم