2733
2734
عنوان

سوال‌دارم راجب به مراحل طلاق

157 بازدید | 9 پست

میخواستم بدونم از لحظه ای که مهر طلاق داخل شناسنامه میخوره عده شروع میشه یا قبلش میری محضر یه ثبت اولیه میکنن بعد سه ماه عده میری مهر میزنن؟؟؟

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخوای بعد سه ماه اردواج مجدد کنی؟

نه میخوام بدونم کلا برای خودم نیست چون من ۶ماهه طلاق گرفتم مدلشم فرق داشت برای یکی دیگه میخوام بدونم

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
2728
از روزي كه ثبت ميشه توي شناسنامه و توي دفتر طلاق..البته اين قانونيشه

شما طلاق گرفتی؟

نه میخوام بدونم کلا برای خودم نیست چون من ۶ماهه طلاق گرفتم مدلشم فرق داشت برای یکی دیگه میخوام بدونم

مگ مدل داره؟صیغه طلاق جاری شه اصله دیگه حالا ثبت بشه نشه مهم نیست درسته؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

عده بعد از خطبه طلاق حساب میشه

خدایاشکرت بخاطرهمسرم وپسرم😍تو که تو قلبو وجودم خونه کردی…توکه با اومدنت معجزه کردی!😍
2738
مگ مدل داره؟صیغه طلاق جاری شه اصله دیگه حالا ثبت بشه نشه مهم نیست درسته؟

بله دو‌نوع‌داریم‌رجعی و بائن

عده طلاق ۳ ماه و ده روزه و از روزی که خطبه خونده میشه تا سه ماه و ده روز اجازه ازدواج ندارید بعدش می تونید ازدواج کنید این مدت هم نباید آقای از شما حتا خواستگاری کنه حرامه

می شود به جای به دنیا آوردن کودکی جدید کودک دیگری را به زندگی برگرداند.