2733
2734
عنوان

کسی می دونه نی نی من چی هست؟

2439 بازدید | 36 پست
سلام دوستان من متولد 21/5/61 هستم تاریخ شروع پری 1/5 /89 و خاتمه 7/5/89 بوده و تاریخی که نز دی کی داشتیم از 8/5 تا 14/5 بوده الان هفته 16 هستم شکم ندارم هنوز سر سینه هام قهوهای تیره شده و حالتی که انگار چرب شده باشه.به ماست و وغ البته شیرین خیلی علاقه دارم به چیزهای شور مثل چیپس نمکی یا تخمه هم خیلی علاقه دارم .لطف کنید هر کس می تونه ه من بگه.
به ظاهر زنده و صدبار مردیم/ به زندان دل درون خاک بردیم //همه مصلوب تقدیر زمانیم/ گرفتار سراب روزگاریم//

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

marmari jan age rooze tokhmak gozarit nazdiki dashti ninit pesar mishe ama gar bad az tokhmak goozari bashe ninit dokhtar mishe azizam , man va dokhatar khalam in o emtehan kardim . nini man alan dokhtar hast va nini dokhtar khalam pesar,hala to ham bayad rooze tokhmak gozarito peyda konid.
2731
2740
مرمری جان به نظر منم اینطوری نمیشه صد در صد گفت آخه منم هم شیرینی خیلی دوست دارم و هم ترشی و شوری ... نمی دونم هنوز نی نیم چی هست ... اما با این چیزا نمیشه زیاد حدس زد
منم مثل مامان آنیتا به نظرم نی نیت دخمله... به خاطر آز بتات که بالا بوده
اما اینا صد در صد نیست ... برو به دکتر بگو برات سونو بنویسه... اینطوری مطمئن میشی
خدایا کمک کن همیشه شاکرت باشم ... تا حالم همیشه خوب باشه
2706