2733
2734
عنوان

مغازه زدم ولی فروشم خیییلی کمه

181 بازدید | 20 پست

چطوری میتونم مشتری رو جذب کنم. ؟

یه ماهه مغازه زدم 

فکر جمع کردنش هم افتاده تو سرم پیج دارم پست هم میزارم اما خوب فالورم خیلی کمه 

آجیل 

لواشک ترشک 

پاستیل 

شکلات اینا میفروشم 

قیمت هام هم مناسب تر از همه جاست اما یه تعداد مشتری ثابت دارم 

دیگه نمیان 

مثلا پسته احمد آقایی رو میدم ۴۸۰

جمع کنم مغازه رو یا راهی هست دشمن شاد نشم؟🥺

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مغازه داری فقط صبر و تلاش میخواد چه زود جا زدی  حداقل ۶ ماه از جیب دادن هم طبیعیه چه برسه&nbs ...

یعنی زود جا زدم 

ممکنه وضع بهتر بشه یعنی 

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 

باید جا بیوفتی ناامید نباش بعدم جایی که مغازه هست رو فروش تاثیر داره

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2738
خو صبر کن، 4 نفر جاتو پیدا کنن خو. 

🤣

باید جا بیوفتی ناامید نباش بعدم جایی که مغازه هست رو فروش تاثیر داره

خوب جاش تو بازار نیست 

اما اطرافش پر از مغازه است 

و طرفای عصر و صبح پررفت آمد 

سلام

مبارک باشه.اولش همه اینطور هستند.حتی مطب دکتر.

حداقل یک سال باید طلاقت کنید. اگر مغازه همیشه باز باشه، جنس خوب بدید ، خوش اخلاق باشید ،گران فروشی نکنید و متین باشید ،بعد از این مدت مغازه تون پر مشتری می شه که ثابت شما می شن و هیچ جا نمی رن.

نگران نباشید.

عزیزم توکل کن برخدا روزی دهنده اونه تبلیغ کن کانال بزن طول میکشه تا جا بیفته و مشتری جذب شه

چطوری جذب کنم به نظرت 

اره میخوام ختم بردارم شاید خدا روزیمو زیاد کرد 

صبور باش  عید زمان خریده

توکل به خدا

سلام مبارک باشه.اولش همه اینطور هستند.حتی مطب دکتر. حداقل یک سال باید طلاقت کنید. اگر مغازه همیشه ...

خیلی ممنونم 

توکل به خدا 

مرسی بابت دلگرمی