2777
2789

سلام خانوما

قضیه مال چن ماه پیش.حدودا دو سه ماه پیش..

شارژ گوشیم تموم شده بود یا نتش..یادم نیس..ولی اصلا به عنوان تفتیش و اینکه ببینم تو گوشی همسرم چی هست نبود..گوشیشو ورداشتم .اونم خواب بود.یه دفعه بیدار شد دید گوشیش دس منه گفت بده.گفتم بذار کارم تموم شه میدم بهت..دیذم با یه حالت عصبانی و هول هی میگه بده گوشیو..منم حساس شدم گفتم مگه چی داره توش .بذار ببینم.. هی دست منو میکشید ک بگیره..

خلاصه پاشدم برم تو اتاق که اومد دنبالم..خواستم برم بیرون در هال رو بست من وسط در مونده بودم.نمیذاشت برم.میخواست گوشیشو بگیره..بچم از خواب بیدار شده بود از صدای بلند ما نرسیده بود جیغ میزد ولی اصلا اهمیتی نمیداد به زوری بود گوشیو گرفت

این در حالین که خیییلی بچمون واسش عزیزه..خییلی زیاد.اصلا سرش داد نمیزنه.هرجا بگه میبردش هرچی بخواد میخره.خیلی حساسه که صدامون پیشش بلند نشه..ولی اون بار فقطط میخواست گوشیشو بگیره .هرچی بچه جیغ میکشید و گریه میکرد مهم نبود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بعد؟

قسمتی از سخن های کوروش کبیر:بودن با کسی که دوستش نداری و نبودن با کسی که دوستش داری همش رنج و عذاب است.پس اگر همچون مثل خود نیافتی مثل خدا تنها باش.واگر یافتی او را چنان حافظ باش که گویا جزوی از وجود توست.

هیچی توی گوشیم ندارم که بخوام پنهانش کنم اما اگر از خواب بیدار بشم و ببینم وقتی من خواب هستم همسرم سرش توی گوشی منه حتما کارمون به جاهای باریک میکشه

خیلی از مواقع ممکنه یکی مثل شما شارژ یا آنتن نداشته باشه و از گوشی اون یکی استفاده کنه اما نه وقتی که خوابه

چن روز پیش خواب بود.راستش این بار واقعا خواستم تو گوشیش سرک بکشم..رفتم پیاماش چیزی نبود..رفتم تو قیمت هرزنامه.دیدم یه اسمی سیو شده.زده باشه عزیزم..مواظب خودت باش

چن روز پیش خواب بود.راستش این بار واقعا خواستم تو گوشیش سرک بکشم..رفتم پیاماش چیزی نبود..رفتم تو قیم ...

فقط همین بود بقیه چی ؟یعنی فقط مواظب خودت باش نوشته شد ؟

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋

شمارشو زدم تو تل یه خانمی اومد بالا..الان میگم چرا گوشیتو میگرفتی حتما به خاطر همین بوده..میگه تو توهم زدی..این حسابدار فلان شرکته من واسه گرفتن پولم بهش پیام دادم

چن روز پیش خواب بود.راستش این بار واقعا خواستم تو گوشیش سرک بکشم..رفتم پیاماش چیزی نبود..رفتم تو قیم ...

همون شماره رو بردار احتمالا بخاطر اون بوده

# الهی بمیرم برای خودم که همیشع تنهاااااام😞😢الههههی بمیرم که هیچکس بفکرم نیست 😭😭😭الهی بمیرم که همیشه زیادیم ...💔
فقط همین بود بقیه چی ؟یعنی فقط مواظب خودت باش نوشته شد ؟

باشه عزیزم ...مواطب خودت باش 

هم چیز کمی نیست ها کی به یه مرد غریبه همچین پیامی میده

# الهی بمیرم برای خودم که همیشع تنهاااااام😞😢الههههی بمیرم که هیچکس بفکرم نیست 😭😭😭الهی بمیرم که همیشه زیادیم ...💔
2801