2752
2734
عنوان

شما کدوم خواستگار رو انتخاب میکنین

178 بازدید | 25 پست

من دوباره تاپیک زدم شرایطمو بگم و لیستوکامل کنم 

۱  کسی که خارجیه از اسیای شرقی میاد وضع مالی متوسط تک فرزند قیافه خوب و شما رو دوست داره خیلی اخلاقشم خوبه و منطقی و مردونه

شغلشم معلم موسیقی و کارمند سن ۲۵

۲ کسی که بچه ننست پدرش خیلی پولداره قیافش خوبه یه خواهر داره و کلا خیلی خیلی پولدار و تو چشمه اخلاقشم خوب نیست دو تابعیتیه

شغلش دانشجو و تو کار بساز بفروش سن ۲۳ ۲۴

۳ کسی که خیلی عادیه دانشجو خیلی خوب و ممتاز و مذهبی وضع مالی هم متوسط 

سن ۲۲ ۲۳ و دانشجو

۴ یه مهندس کامپیوتر با ۲۷ سال سن و قصد مهاجرت داره به کانادا اخلاقشم متوسط قیافه ی بد و سنتی کلا زبون بازه ولی خیلی مطیع مادرشه

۵ یکی از ارگان های نظامی خیلی همه چیز دارن زیاد مذهبی نیستن قیافه خوب اخلاق رو نمیدونم سن ۲۸ 

۶ مغازه دار سن ۲۸ وضع مالی خوب خانواده خوب ولی تحصیلات ندارن مال شهرستانن

۷. برادر یکی از همکلاسیام وضغ مالیشون خوب نیست مال جنوبن حالا فقط اومد با من صحبت کرد هیچی ازش نمیدونم  دانشجو بوده تموم کرده رشتشم داروسازی الان سربازه

من ۲۲.۵ سالمه دانشجو ام تهران سراسری (پزشکی و دندون و دارو نیستم)

من خانوادم وضعشون خوبه ۴ تا بچه ایم خواهر برادرم مهاجرت کردن و همونجا ازدواج کردن.من اصلا مذهبی نیستم ولی معتقدم دنبال مهاجرتم و اصلا نگاهم به پول طرف نیست میخوام خوشبخت بشم

اصلا هم قرار نیست به این زودی مزدوج بشم فقط نظر خواستم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یک و سه بد نبودن 

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕

عالی بود چقد زیاد بودن 😂👍🏻

+از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی؟ _گفتش دو روز آمریکا درس میدم.. بعد یه روزم انگلیس درس میدم.. یه چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻

ماشاالله چقد مورد😂

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2706