2733
2734

سلام عزیزان 

دو تاپیک قبلم با همین تیتر را رویت کنین ...

قرار بود که در فرصت مناسب توضیح دهم ...

حقیقتا من یه کامنتی در جایی خیلی قبل دیدم که یک کاربر میگفت : 

من از آدمهایی که موفق هستند و یا چیزی در زندگی دارند که من ندارم (که اون دارایی میتونه همسر باشه یا بچه باشه و ...) بیزارم و حتی آرزوی مرگ شون را میکنم و دوست دارم بمیرن ...

این کامنت مثل کامنت های دیگری در این سایت بود که می شد راحت ازش عبور کرد ...و من راحت از روی این کامنت رد شدم ولی اون کاربر را سرچ زدم و نتایج سرچم شد تصاویر زیر :

تا زمانی که یک آدم، فقط به پرونده های جنایی علاقه مند باشه و حتی عاشق چهره های قاتلین بشه اصلا موردی نداره (تا جایی که من روی این پرونده ها سرچ زدم و متوجه شدم که برخی زنان حتی عاشق چهره های خوشتیپ این افراد می شن و روانشناس گفته بود که این زنان چون گذشته سختی داشتن، فکر میکنند که میتونن طبیب این قاتلین بشن با عطوفت و یا بخش زنانه خودشون که به شدت هم اشتباه می کنند و اختلالات بچگی شون باعث این نظرشون شده) ...

خلاصه تا زمانی که فردی علاقه مند به پرونده ها باشه اصلا موردی نیست و حتی اون فرد جزو آدم های باهوش هم طبقه میشه ...اما : 

وقتی فردی اینقدر احساس نزدیکی می کنه با قاتل آدمخوار و درکش می کنه و حتی جاهایی طرفداری میکنه، دیگه فقط یه علاقه مندی ساده نیست ...

من یک کاربری هستم مثل بقیه و فقط دست به سرچم خوبه و در عرض شاید 15 دقیقه تونستم کامنت های این کاربر را پیدا کنم و چند موردی را اسکرین بدم.کامنت های یک سال قبل ما در این سایت گم نمیشه ...همگی هست و قابل سرچ  ...قرار نبوده وقت صرف کنم و یا قاضی دادگاه و بازپرس باشم که بفهمم اون کاربر واقعا کی هست و چی هست و کجاست و داره چه میکنه! 

ولی من باید به کاربران و مخصوصا نوجوانان این سایت هشدار بدم ..این سایت خیلی باز هستش ...یعنی هر آدمی می تونه پشت اکانت ها باشه ...میتونه یک آدم سابقه دار هم باشه ...پس اینقدر سریع به آدم ها اعتماد نکنین و دوستی های مجازی ایجاد نکنین...میتونه به خیلی جاهای باریک کشیده بشه ...کم اتفاقات عجیب در ایران و سرتاسر دنیا رخ نمیده...اتفاقاتی مثل باجگیری های عاطفی و مالی و یا خدای نکرده قتل و ...

من حاصل سرچم روی این پرونده ها را نمیتونم براتون اینجا بنویسم ...به این دلیل که خیلی گستردگی داره و در این سایت هم نباید گفته بشه ...ولی اونقدر اطلاع کسب کردم که مطئن بشم حداقل هشدارش را بدهم ...

مواظب خودتون و کیفیت زندگی تون باشین...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺