2733
2739
عنوان

بی بند و باری...

1550 بازدید | 120 پست
این چه بساطیه توی جامعه.... یه دقه میایم نی نی سایت دلمون وا شه از همه جا بدتر شده... یکی میاد تاپیک میزنه عاشق شوهر دوستم شدم اونیکی میگه عاشق دوست شوهرم شدم یکی میگه شوهرم با خواهرم ریختن رو هم یکی میاد میگه شوهرم مشروب میخوره دوس ندارم بعدم همه میگن وای چرا دوس نداری خدا رو شکر کن کار بدی نمیکنه.... انگار مشروب کار بدی نیست... اینهمه روشنفکری از کجا اومده؟؟؟؟؟؟
یکی از محبوب ترین عبادت ها ازار نرساندن به دیگران است
چرا در نظر دادنتون دقت نمیکنید دوستای گلم البته خیلی ها خیلی دلسوزن اما بعضی ها اولین و دم دستی ترین راه رو پیشنهاد میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه دوسش داری طلاق بگیر برو با اون شوهرت خیانت کرده طلاق بگیر مشروب که چیزی نیست یه مدت با شوهر دوستت حرف بزنی میفهمی مالی نیست میچسبی به زندگیت
بیاید با هم یکمی فضا رو سالم کنیم ما ساعتهای زیادی از روزمون رو اینجاییم با هم درد و دل کنیم راه حل مشکلاتمون رو پیدا کنیم اما بی اخلاقی و خیانت و غیبت رو ترویج ندیم
2738
عزیزم هر کی هم که این حرفهارو میزنه خودش داره ابراز پشیمونی میکنه و دنبال راه حله . این کجاش ترویج بی بند و باریه ؟! در ضمن هر آدمی آزاده که حرف بزنه . دیگه تو دنیای مجازی نمیتونیم کسی رو مجبور کنیم که چی بگه و چی نگه ........
2706