2733
2764

میگه دائم داره نبش قبر میکنه خیلی خسته ام 

من میدونم شوهرم خیلی اخلاقای بد داره ولی من به هیچ وجه شرایط طلاق ندارم مجبورم بسازم تا میام خودمو با زندگیم وفق بدم مامانم شروع میکنه از روز اول نامزدی هر حرف و چیزی بوده میگه اینجوری کردن اونجوری کردن باهامون

یکی را داده ای صد ناز و نعمت  یکی را نان جو آغشته در خون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کم ببینش،بحث رو عوض کن ،بگو اینارو بم نگو حالم بد میشه

یعنی اگر ماهی یبارم ببینمش باز میگه 

خیلی از شوهرم بدش میاد در حدی که دوست داره بکشه شوهرمو

مادر شما خیلی کارش اشتباهه. یه بار باهاش دعوا کن‌. بگو اگه بگی دیگه نه من نه تو. مودبانه بگو دخالت ن ...

بخدا هزار بار گفتم کاش میشد کلا باهاش قطع رابطه کنم

انقد ضعفهای شوهرمو میگه که منم متنفر شدم از شوهرم 

بهش بگو مامان منو تو و بابا رو که نگرفته کتک بزنه یا بلایی سرمون بیاره همیشه هم احترامتونو گذاشته پ ...

بخدا که آزارش حتی ذره ای به اونا نرسیده

بدی که به من کرده هم خسیس بودنشه و اینکه اهل مسافرت و این حرفا نیست 

اونسری میگم همین که اهل کارو زندگیه و چشم پاکه و اهل دود و دم نیست خوبه مامان برگشته میگه خیانت می‌کرد بهتر از این بود که خسیس باشه

هر چی میگم بین همه از این حرفا هست همه توی زندگیشون مشکلاتی دارن باید ساخت چاره ای نیست ولی حرف توی ...

پدره منم همین بود کات کردم.‌‌ کلا کارش نبش قبره.خداشفاش بده

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
بهش بگو مامان گذشته تموم شد و رفت اگه دوست داری برگردم بیام‌بشینم ور دلت هی بگو چون داری من پر میکنی ...

دقیقا 

همش توی گذشته زندگی میکنه 

بهش میگم آدما عوض میشن شوهر منم نسبت به اوایل خیلی بهتر شده 

2706