2733
2739
عنوان

افتادگی رحم خوابمو ازم گرفته 😫

307 بازدید | 30 پست

دیشب فهمیدم بیرون زدگی ... دارم خیلی حالم بده راهی بدون عمل هست 

یه سرچ زدم تو سایت دیدم یه سریا گفتن خیلیا جا میندازن شنیدین همچین چیزیو کدوم دکتر انجام میده؟

منم دارم و الان باردارم..

زایمان قبلیم طبیعی بود الان اینو میخوام سزارین کنم.البته الان زوده در موردش با دکترم حرف بزنم ولی میخوام با عمل سزارین رحمم بکشه بالا... همون عمل افتادگی هم انجام بده

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم دارم و الان باردارم.. زایمان قبلیم طبیعی بود الان اینو میخوام سزارین کنم.البته الان زوده در مور ...

افتادگی رحم چجوریه دقیقا

دردهم داره یا تاثیری تو رابطه و بارداری اینا داره؟

میشه یکم بیشتر توضیح بدی ینی چجوری بیرون زدگی داره چجوری متوجه شدی اصن

ببخشید ولی تو دستشویی دیدم اندازه یه بند انگشت هشت ماه پیش زایمان طبیعی داشتم کل بخیه هام باز شده بود به گفته دکتر نرفتم بخیه بزنم نمیدونم به خاطر اونه یا نه

منم دارم و الان باردارم.. زایمان قبلیم طبیعی بود الان اینو میخوام سزارین کنم.البته الان زوده در مور ...

عزیزم بیرون زدگی داری برا من اندازه یه بند انگشته شرمنده تو رابطه مشکلی پیش نمیاد

ببخشید ولی تو دستشویی دیدم اندازه یه بند انگشت هشت ماه پیش زایمان طبیعی داشتم کل بخیه هام باز شده بو ...

ینی از داخل واژنت زده بود بیرون؟

تاحالا دقت نکردم ببینم منم اینجوریم یانه

2740
افتادگی رحم چجوریه دقیقا دردهم داره یا تاثیری تو رابطه و بارداری اینا داره؟

ببین من اصلا علائمی ندارم فقط گاااهی موقع رابطه زیر دلم درد میگیره و یه بار که عفونت داشتم با یه دستگاهی پماد داشتم وارد واژنم میکردم احساس کردم خورد به چیزی؛ انگار یه چیز اضافی داخلمه... دیگه با انگشت دست کردم اون ته خورد بهش انگار گرد بود و وسطش سوراخه... خیلی ترسیدم سرچ کردم تو نت دیدم زده دهانه رحمه! رفتم دکتر معاینه کرد گفت زیاد نیست یکمیه ولی خب به هر حال هست و ممکنه بیشتر بشه...🤷‍♀️

من یه مدت حلقه ی سنگین برا آب شدن شکمم میردم فکر کنم برا همین اینجوری شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
عزیزم بیرون زدگی داری برا من اندازه یه بند انگشته شرمنده تو رابطه مشکلی پیش نمیاد

نمیدونم چه جوریه ولی از  شما میگی یعنی از داخل واژنت بیرون زده پیداس؟؟ 

من یه ذره اون داخله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید ولی تو دستشویی دیدم اندازه یه بند انگشت هشت ماه پیش زایمان طبیعی داشتم کل بخیه هام باز شده بو ...

اشتباه کردی باید ب حرفش گوشنمیکردی بخیه میزدی خب بخاطر همونه توش معلومه 

منم زایمان اولم بخیه باز شدن بعد میگفتن همینجوری ولش کن باز باشه تا بچه های دیگه هم بدنیا آوردی یباکی بخیه بزن تموم شه ولی قبول نکردم سه باز زد باز میشدن آخر سر رفتم جراحی کلی زجرکشیدم 

زایمان دومم رفتم یه جای خوب قشنگ بخیه زدن مثل روز اول شدم 

الان تنها مشکلم اینه با کوچکترین خنده ای عطسه ای چیزی ادرار دفع میشه نمیتونم نماز بخونم  نمیدونم چکار کنم😫

نمیدونم چه جوریه ولی از  شما میگی یعنی از داخل واژنت بیرون زده پیداس؟؟  من یه ذره اون داخ ...

آره برا من پیداست برا منم قبل زایمان اینجوری نبود خواهشاً طبیعی زایمان نکن هر طور شده برو سزارین اگه میدونستم این بلاها سرم میاد عمرن طبیعی زایمان نمیکردم

آره برا من پیداست برا منم قبل زایمان اینجوری نبود خواهشاً طبیعی زایمان نکن هر طور شده برو سزارین اگه ...

آره منم بچه اولم طبیعی بود ولی شش سال پیش تا الان افتادگی نداشتم امسال فهمیدم

این یکیو حتما سزارین میکنم وگرنه میدونم دیگه میزنه بیرون حتما

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706