2733
2739

خودم آدم پرتوقعی نیستم و اصلا برام مهم نیست ولی برای سیسمونی خانوادم مبلغ زیادی هزینه کردن هرچند که من اصلا یبارم نگفتم برام بخرید خودشون دلشون میخاست برای تولدم حانوادم برام طلا خریدن ولی همسرم دستش خالی بود نتونست بخره چیزی برای روز مادرم نتونست برام چیزی بخره هرچند منم گفتم چیزی نمیخام الانم که دارم زایمان میکنم دستش خالیه نمیتونه چیزی بخره ولی خب منم جلو خانوادم خجالت میکشم اونا هم پولدار نیستن ولی جلو جلو طلا خریدن در صورتی که همسرم نه برا بچم و ن برای من نمیتونه هزینه کنه🙂موندم چجوری این قضیه رو کنترل کنم که هم همسرم آسیب نبینه هم خودم انقدر خجالت نکشم 😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مدل گوشیت چیه 

بگو برات یه گوشی اقساطی بخره

یا بگو یه سرویس نقره برات بخره 

چی باعث شده الان شرایط مالی همسرت اینجوری باشه 

خونه یا ماشین خریده سرمایه گزاری خاصی کرده؟

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2731
همسر بی پول همیشه باعث خجالت ادمه مخصوصا وقتی وضع مالی خانواده ت بهتر باشه 

همسر من تمام تلاششو کرده تا الان واقعا انقدر خوبه که این وضعیت اصلا به چشم من نمیاد بعدم بخاطر اینکه این چند وقت پیش من باشه مجبور شده از کارش بزنه و در نتیجه از نظر مالی افت کرده و گرنه آدم تن پرور و بی پولی نیست و من میفهمم که چقدر ناراحت میشه من فقط میخام غرورش جلو خانوادم حفظ بشه شوهر من آدمی هست که تو کل بارداریم نذاشت من یک اپسیلون سختی بکشم و کار خونه کنم همیشه همه چیو اول برا من خواسته ولی خب چکار کنه کم آورده از نظر مالی

مدل گوشیت چیه  بگو برات یه گوشی اقساطی بخره یا بگو یه سرویس نقره برات بخره  چی باعث شده ...

بخاطر شرایط بارداری سختم نتونست این یکسال رو خوب کارکنه و همشم غذا از رستوران بود چون تنها بودیم 

همسر من تمام تلاششو کرده تا الان واقعا انقدر خوبه که این وضعیت اصلا به چشم من نمیاد بعدم بخاطر اینکه ...

همسر منم همین بوده تو بارداریم و حتی الان

ولی وقتی از نظر مالی همیشه عقب باشی و زیر منت خانواده ها ، دیگه غروری نمی‌مونه که بخوای حفظ کنی

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️
2738
بخاطر شرایط بارداری سختم نتونست این یکسال رو خوب کارکنه و همشم غذا از رستوران بود چون تنها بودیم&nbs ...

طلا چیزی داری خودت؟ گوشواره ای پلاکی انگشتری؟

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️
همسر من تمام تلاششو کرده تا الان واقعا انقدر خوبه که این وضعیت اصلا به چشم من نمیاد بعدم بخاطر اینکه ...

سعی کن غرور ومردانگی شوهرت حفظ بشه،انشاالله دست وبالش بازشد جبران میکنه،

بخاطر شرایط بارداری سختم نتونست این یکسال رو خوب کارکنه و همشم غذا از رستوران بود چون تنها بودیم&nbs ...

خب عزیزم پس اون بنده خدا ام حق داره دیگه شرایط شما بحرانی بوده

کاش دوماه اخر میرفتی خونه مامانت اینا یکمی شوهرت خودشو  تا زایمان جمع و جور کنه 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
همسر منم همین بوده تو بارداریم و حتی الان ولی وقتی از نظر مالی همیشه عقب باشی و زیر منت خانواده ها ...

آخه بدبختی اینه که من نمیخام خانوادم اینجوری ریختو پاش کنند ولی چون می کنند آدم معذب میشه و اینکه خانواده شوهرم از نظرمالی به شدت ضعیفن و هیچ حمایتی که ندارن هیچ تازه ممکنه گاهی کمک هم بخان😶 ولی خب گاهی هم از شوهرم لجم میگیره مثلا بهش میگم مامانم اینا اینو دادن من دوست ندارم میگه تو نخوری یکی دیگه میخوره در صورتی که وقتی پای خانواده خودش باشه میگه از کجا آوردن من توقعی ندارم😐

اون بیچاره که لقمه تو دهنشو میزاره دهن من .من فقط میخام جلو خانوادم سرش بالا باشه

خدا براهم نگهتون داره وعشقو محبتتونو روز افزون کنه،طلایی چیزی نداری به نامش بگی خریده برات؟