2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسر دست🦓 داد. پول نداشت

مادر پدرش ربع سکه. ب اندازه ای ک ب بچه های دیگه اشون داده بودن با اینکه پولدارن

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》
2731

شوهرم انگشتر خرید برام مادرشوهرم ۳۰۰ داد عرف کادویی ما همون این حدوداس خواهرشوهر وبرادرشوهرامم تو همین حدودا

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل

من وقتی خبر بارداریمو به خانواده شوشو گفتم هیچی بهم کادو ندادن در حالی که ب اون یکی عروسا کادو دادن وقتی بچم ب دنیا اومد بازم کادو ندادن  و همسرم که فک میکردم خیلی دوسم داره الان رفته چیا برام گرفته ولی وقتی اومدم خونه لم داده بود ت چشام نگا کرد گفت هر زنی بچه ب دنیا میاره و باید مردشو درک کنه که پول نداره درحالی  که فرداش برا خاهرش تولد گرفت💔🚶🏻‍♀️:)) 

حتی از همسرتون اگر وضعیت مالیش اوکی باشه؟

شوهر من وسع مالیش خوب نیست سر بچه ی اول نخرید نداشت ولی سر دومی که ۷۰ روزه زایمان کردم انگشتر خرید که فهمیدم اونم وام گرفته برام خریده برام خیلی باارزش

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
2740
حتی از همسرتون اگر وضعیت مالیش اوکی باشه؟

همسر فرق داره این ی چیزی بین زن و شوهر

ولی واقن از بقیه هیچوخت توقع ندارم

خاهرام ک اینجوری بودن

فقط از شوهرشون کادو گرفتن.از بقیه رو قبول نکردن

قسمتم نشده پنج ساله منتظرم 😭😭🥺

اتفاقا واسه تو خیلی خاص میشه ایشاالله به زودی زود

با پستت خنده آوردی رو لبم ایشالا همیشه بخندی 😍😍😍🥺🥺🥺🥺

فدات عزیزم نا امید نباش کادوی اصلی تورو خدا بهت میده که هیچ انسان روی زمینی نمیتونه باارزشتر از اون بهت هدیه بده🤲❤