2733
2739
عنوان

معجزه سرطان پیشرفته

252 بازدید | 9 پست

سلام دوستان.کسی بوده شنیده باشه یادیده باشه بیمارسرطانی که دکترا جوابش کردن و ب شدت لاغرشده شفاپیداکرده باشه؟

میشه برای یکی از عزیزانم دعاکنید و صلوات بفرستید

خیلی جوونه فقط ۴۰سالشه

دکتراجوابش کردن ک توخونه نگهش میدارن

غذانمیخوره نمیتونه راه بره.دست وپاهاش ورم کردن.دوتابچه کوچیک داره.دعاکنیدبراش لطفا

نمیدونم چرا صبح ک ازخواب بیدارمیشم ظهره🥴             شمارونمیدونم ولی حضرت عباسی من ب ماسک وابسته شدم.بدون اون انگارشورت پای دماغم نیست😷😂 ن تنهادیگه ۱۸سالم نیست بلکه ۱۹.۲۰و۲۱روهم ردکردم تورو خدا یه دیقه وایسیم ببینیم چی داره میشه😐😩معلوم نیست روی خوش زندگی سمت کیه ک ک..ونش سمت ماست😏کارما باش کسی ناراحتت کردخودت جرش بده😤من هیچوقت مشکلمون رو باخانواده پدری نفهمیدم فقط میدونم باید قهرباشیم😊از خانواده پدری فقط با بابام رفت و آمد داریم.آدم بایدانگل شناسی بخونه تابتونه یسری هارو بشناسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیشرفته رو نمی‌دونم ولی خودم زودتر متوجه شدم خداروشکر درمان شدم

خداروشکر🧡

نمیدونم چرا صبح ک ازخواب بیدارمیشم ظهره🥴             شمارونمیدونم ولی حضرت عباسی من ب ماسک وابسته شدم.بدون اون انگارشورت پای دماغم نیست😷😂 ن تنهادیگه ۱۸سالم نیست بلکه ۱۹.۲۰و۲۱روهم ردکردم تورو خدا یه دیقه وایسیم ببینیم چی داره میشه😐😩معلوم نیست روی خوش زندگی سمت کیه ک ک..ونش سمت ماست😏کارما باش کسی ناراحتت کردخودت جرش بده😤من هیچوقت مشکلمون رو باخانواده پدری نفهمیدم فقط میدونم باید قهرباشیم😊از خانواده پدری فقط با بابام رفت و آمد داریم.آدم بایدانگل شناسی بخونه تابتونه یسری هارو بشناسه
2731
قربونت عزیزم انشالله بیمار شما هم به حق حضرت ابالفضل به زودی خوب بشه گریدچنده

ممنونم مهربون.سلامت باشی همیشه.نمیدونم ولی هیچی ازش نمونده پوست و استخون شده😭

2740
ممنونم مهربون.سلامت باشی همیشه.نمیدونم ولی هیچی ازش نمونده پوست و استخون شده😭

خیلی ناراحت شدم به خدا ولی امیدداشته باش وهرچه که میخاهی ازحضرت عباس بخواه ک انشالله شفا بده

❤امن یجیب مضطر اذا دعا و یکشف سو💚

❤امن یجیب مضطر اذا دعا و یکشف سو 💚

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭