2737
2739
عنوان

دلم خیلی برا مادرشوهرم میسوزه

3817 بازدید | 23 پست

شوهرم فقط یه داداش داشت که اونم دوساله از دست داده برادرشوهرم ۲۰ سالش بود فوت کرد ،خونه مادرشوهرم به قدری آشفته هست که مثل زندان میمونه بسکه شلوغه پر از وسایل دکوری آنتیک و برنزی و گرون قیمت خونه رو پر کرده از مبل ساعتای ایستاده و اسپیکر بزرگ و .......

بعد تازه خودشم خیلی شلخته هست آشپز خونه رو هرموقع بری ترکیده انقدر که همه چی رو کانتر و اینور اونور هست دوتا آشپزخونه داره دوتاشم همیشه درهم برهم ، خب آدم بالاخره تا یه جایی میتونی اینهمه آشفتگی و انباشتگی و شلوغی رو تحمل کنه دیگه، بعد ما و مادرشوهرم وقتی میگیم بعضی چیزارو یا بفروشیم یا بدیم به نیازمند پدرشوهرم نمیزاره اصلا نمیکَنه از اونهمه وسایل حتی یه چوب کبریتم نمیزاره از خونه بره میگه اینو الان بفروشم به قیمت خوب برنمیدارن مادرشوهرمم چون غم خیلی سنگینی داره دیگه میگه خفه شدم تو این خونه نمیکشم دیگه  حقیقتا نمیدونم از دستم چی برمیاد براش بکنم فقط هراز گاهی میرم کابینتاشو پاک میکنم مرتب میکنم چون نمیزارن حتی یه فنجون از خونه بره اون کارکردن منم اصلا نه دیده میشه نه تاثیر آنچنانی تو نظم خونه میده

به نظرم بیشتر بد چیده شده ک اینجوری شلخته دیده میشه یه دستی رو تمیزی خونه بکشین و وسیله ها رو جا به جا کنید شاید از این حال دربیاد خونه

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدا نصیب نکنه کاش لااقل شوهرش به فکرش باشه ، دکور خونه رو عوض کنه گناه داره زن بنده خدا

ادم سالم تو خونه ای که پر از این وسایلی که گفتی باشه ناخوداگاه دلش میگیره و هوای خونه سنگین میشه چه برسه به یه ادم افسرده که نیاز به تغییر و همراهی داره

خب نبرید بیرون ،ببربن همه رو تو یک اتاق تو یه محل کم رفت و آمد ،انباری ،زیر زمین بزارید ،و خونه رو خلوت  کنید و توس روپر گل طبیعی کنید ،یه طوطی بخرید ،پرده نازک بزنید تا نور بیاد 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             

بیچاره مادرشوهرت 

یکی باید بیاد این پدرشوهرت رو نصیحت کنه ولی فایده هم نداره

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
2738
به نظرم بیشتر بد چیده شده ک اینجوری شلخته دیده میشه یه دستی رو تمیزی خونه بکشین و وسیله ها رو جا به ...

اره بد چیده شده اون که صددرصد ولی خب اونقدر وسیله هست تو خونه که نمیشه زیاد تو چیدمان مانور داد

خدا نصیب نکنه کاش لااقل شوهرش به فکرش باشه ، دکور خونه رو عوض کنه گناه داره زن بنده خدا ادم سالم تو ...

اره مشکل همون شوهرشه خب نمیزاره چیزی رو بدیم بره انباری پر وسایله پارکینگ پر وسایله راه پله هم همچنین اصلا همه جا پر وسایل به دردنخوره

نميشه يكي از اتاقا رو خالي كنين مثل انباري وسايلي كه اضافيه بذارين توش ؟ 

امشب همون کارو کردیم ولی خب به نظرمن تو انرژی خونه فرقی نکرد فقط آشفتگی از پذیرایی به اتاق منتقل شد

خب نبرید بیرون ،ببربن همه رو تو یک اتاق تو یه محل کم رفت و آمد ،انباری ،زیر زمین بزارید ،و خونه رو خ ...

باور میکنی انباری و زیر زمین و اتاقا و پارکینگ و راه پله و حتی حیاط هم پر آت و آشغال به درنخوره؟؟

2706