2737
2734
عنوان

مامانهای که دوتا پسر دارن میایین

154 بازدید | 22 پست

سلام دوستان گل من پسرم ۶ سالشه و از اول من و باباش دوست داشتیم یه دختر داشته باشیم ولی رفتم سونو گفت این تو راهی هم پسره شما ها که دوتا پسر دارید یا اطراف تون هس چطوره ؟ و به نظرتون میشه سخت نیس با دوتا پسر چند سال دیگه دوباره باردار شم به امید دختر 

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی شکر  

عجیب دنیایی شده ازکارخدا سردرنمیاره ادم یاپسرمیده که درحسرت دختربمانی یادخترمیده که درحسرت پسربمانی

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 

خداحفظشون کنه 

❤️SARINAهستم❤️لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن❤️پرنده ها مورچه هارو میخورند،پرنده ها وقتی میمیرن مورچه ها آنهارو میخورند،زمانه وشرایط هرلحظه میتوانندتغیرکنندبه همین دلیل هیچکس رو درزندگی تحقیرنکن یا آزار نده چون شایدامروزقدرتمندباشی،امابه یاد داشته باش،زمان ازتوقدرتمندتراست،یک درخت میلیون ها چوب کبریت رامیسازد،امافقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیون ها درخت کافیست،پس خوب باش وخوبی کن،این کارما است❤️ گرگ ها هم با محبت رام میشوند  افسوس تنها موجودی که با محبت هارمیشود انسان است❤️✌️ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....👌♍️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عجیب دنیایی شده ازکارخدا سردرنمیاره ادم یاپسرمیده که درحسرت دختربمانی یادخترمیده که درحسرت پسربمانی

شما چی دارید 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی شکر  
2731

منم شرایطم مثل توعه 

ولی چند نفر ک مثل ما بودن میگن همجنس خیلی بهتر باهم جور میشن 

مخصوصا با این اوضاع داغون پسر دختر بزرگ شدن تو خونه نمیشه تنها گزاشت

میشه لطفا برام صلوات بفرستین  ممنونتون میشم
2740
منم شرایطم مثل توعه  ولی چند نفر ک مثل ما بودن میگن همجنس خیلی بهتر باهم جور میشن  مخصوص ...

اره واقعا من خودم تک بودم فقط یه برادر داشتم و واقعا هیچ وقت نتونستیم اونجور که باید بدرد هم بخوریم نه من حرف اونو میفهمیدم نه اون هم جنس مسلما برای بچه ها خیلی خیلی بهتره اما چه کنم که دلم دختر هم میخواس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی شکر  
اره واقعا من خودم تک بودم فقط یه برادر داشتم و واقعا هیچ وقت نتونستیم اونجور که باید بدرد هم بخوریم ...

منم دلم میخواست اولا ولی الان نگاه میکنم میگم خوب شد دختر نشد 

دختر تو کشور ما کلا حق حقوقی نداره گناه داره کلا جنس زن میبینی ک اکثرا دلشکسته ان 

میشه لطفا برام صلوات بفرستین  ممنونتون میشم
2706