2733
2734

بعضیارو هیچ جوره نمیشه شناخت 

بّاّآّنّکّهّ دّلّشّ بّسّتّهّ بّ دّلّ هّاّیّ دّگّرّ بّوّدّ دّیّوّاّنّهّ دّلّمّ بّاّزّ گّرّفّتّاّرّ دّلّشّ بّوّدّ⁦(⁠´⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠ω⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠`⁠)⁩

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

من خیلی خوب میشناسم چون از بچگی با مادرم تنها زندگی کردم وقتی تنها باشی مجبوری زود بزرگ بشی 

مخصوصا از آدمای زبون باز که هی قربون صدقه میرن بدم میاد اکثرا دو رو بودن 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر همسر خوبم .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
من خیلی خوب میشناسم چون از بچگی با مادرم تنها زندگی کردم وقتی تنها باشی مجبوری زود بزرگ بشی  م ...

تنها بودنه برات سود خیلی بزرگی داشته

من چون زیاد تو جامعه نبودم اصلن خوب نیستم 

آره دقیقا مخصوصا اولین برخوردا که قشنگ معلومه الکیه 

تنها بودنه برات سود خیلی بزرگی داشته من چون زیاد تو جامعه نبودم اصلن خوب نیستم  آره دقیقا مخص ...

با همه خوب باش ولی به کسی اعتماد نکن .درد دل نکن .سعی کن با کسی هستی بگی بخندی خوش باشی ولی رازتو نگو .اعتماد نکن ساده نباش همین کافیه .احتیاط شرط عقله .همینو بدونی کافیه وهرگز هم صد خودتو برا کسی نزار .اگ آدم بدی در بیاد از همه آدمای بعد اون بیزار میشی 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر همسر خوبم .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
با همه خوب باش ولی به کسی اعتماد نکن .درد دل نکن .سعی کن با کسی هستی بگی بخندی خوش باشی ولی رازتو نگ ...

چه توصیه های ارزشمندی 

ممنون واقعا   

بعد اینکه من خجالتیم چکار کنم بهتر بشم 

چه توصیه های ارزشمندی  ممنون واقعا     بعد اینکه من خجالتیم چکار کنم بهتر بشم  ...

هیچی خب اخلاقت این هست باید خودتو مجبور کنی جلو جمع حرف بزن .جلو آیینه با خودت حرف بزن .یابا دوربین جلو حرف بزن یکم روت باز میشه