2733
2734
عنوان

برای مهمون این غذا ها خوبه؟

117 بازدید | 10 پست

۲ تا اونا ...دوتا ما

خورشت قیمه[ همسرم میگه قیمه هام خیلی خوشمزه است[

با جوجه[ نصف سیته مرغ نصف هم بال و بازو[

کوجه و لیمو و پیاز و فلفل دلمه 

دوغ ونوشایه؟

دیگه چی بذارم سر سفره؟

مهمترین هدف تو مستقل شدن پس براش تلاش کن💞میشه دعا کنید آزمون های استخدامی بعدی شهر ما رشته من رو بخواد...ممنونم💚 شهرم رو خواست و الان منتظرم برم مصاحبه...میشه دعا کنید قبول نهایی بشم🩷 ممنونم

یک مدل غذا کافیه گرونیه چخبره اسراف میشه دومدل

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سالاد 

سالاد؟ 

مهمترین هدف تو مستقل شدن پس براش تلاش کن💞میشه دعا کنید آزمون های استخدامی بعدی شهر ما رشته من رو بخواد...ممنونم💚 شهرم رو خواست و الان منتظرم برم مصاحبه...میشه دعا کنید قبول نهایی بشم🩷 ممنونم

زیتون بزار با قیمه و دوغ کافیه 

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
سالاد؟ 

میگی چی بذارم سر سفره اخه پیاز؟؟ حداقل سبزی بذار روش حلقه پیاز و فلفل دلمه بذار یا سالاد بذار 

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره
2738
عالیههه  سالاد و ژله بستنی و کارامل  دوغ نوشابه  سبزی ترشی

دیه زیادی تشریفاتی نمیشه؟ 

نمیخام اینقد اینطوری باشه

میگی چی بذارم سر سفره اخه پیاز؟؟ حداقل سبزی بذار روش حلقه پیاز و فلفل دلمه بذار یا سالاد بذار 

این خوبه خوبه 

سالاد چی سالاد کاهو؟