2733
2734

واقعاً؟

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
از وقتی اینو شنیدم اصن به واقعیت زندگی شک کردم

والا منم الان تاپیکتون رو دیدم کلی متعجب شدم

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............

یه بلاگره رو چندسال پیش داشتم نوه شاملو رو خارج دیده بود. می‌گفت آیدا خیلی مادر بزرگش رو اذیت کرده بوده و نامه های خصوصیشون رو پخش کرده بوده و کلا می‌گفت آیدا و شاملو خیلی متفاوت تر از چیزی که ما فکر میکنیم بوده قصشون.

میگن در واقعیت با آیدا خیلی بد رفتاری میکرده ولی شعر میگفته واسش تا وجدانشو قانع کنه :)))))

ای وای😐😐😐😐😐😐و منی که تمام عاشقانه هامو با شعر های شاملو تصور میکردم

حس میکنم خدا از دستم ناراحته(:روش نمیشه بگه یا...
ای وای😐😐😐😐😐😐و منی که تمام عاشقانه هامو با شعر های شاملو تصور میکردم

من نیز هم امروز کا داشتیم توی کوچه های شهر پرسه میزدیم و برام شاملو میخوند گفت راستی میدونستی شاملو با این همه عشق به آیدا خیانت کرد؟

2706