2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای عزیزم فکر کنم منم گرفتم نه حوصله معاشرت دارم نه تحمل نق نق شوهرم امروز جاریم که از المان اومده زنگزد بریم استخر افتاب بگیریم انگار قرار بود برم کوه بکنم گفتم من اصلا حوصله ندارم خوشبحال اونا اونقدر دلشون شاده
منم بعد زایمانم گرتم .انواع دکتر و قرص

اما تنها چیزی که خوبم کرد ورزشو باشگاه بود...هروز میرم ...خیلیییییییی عالیههه
حق با بودایی ها بود آدمهای گناهکار به مرگ محکوم نمیشوند'به زندگی محکوم میشوند
باشگاه هم اسم نوشتم راستش تاحالا تو عمرم نرفته بودم اصلا ورزش نکردم

همش تو خونه م

مجردم

پای نت

افسرده شدم استرس دارم دلهره اخه پشت کنکوری بودم تازه امسال کنکورم دادم خیلی استرس کشیدم

خدایااااااااااا

حس بدیه

باشگاه چه ورزشی میرین

من پیلاتس میرم تازه 1 جلسه س رفتم

همش فکر میکنم افسردگی و استرس لاعلاجهههههه

نمیخوام اینطوری باشم

البته هفته دیگه دارم میرم مشاور روانشناس

و بعدشم سفر

توروخدا اگه راهکار دارین واسه استرس و افسردگی که نتیجه داده بگین

اصلا این حالاتمو دوس ندارم

زندگیم شبیه مرده هااااااااا شده

امیدوارم خوب شده باشی تا الان واقعا. من دکتر خودم دکتر ناصر مهاجرانی هست خیلی کارش درسته یه نکته بسیار مثبتی که داره اینه که اجازه میده تو حرفاتو کاااامل بزنی و در نهایت بهترین راه درمانی رو برات در نظر می گیره. بعضی دکترا اجازه نمیدن تو حرف بزنی

واقعا روانپزشک خوب خیلی تاثیر گذار هست توی درمان افسردگی می تونه روند درمان رو بهبود ببخشه . دکتر سعید انصاری از جدیدترین روش های درمانی برای درمان افسردگی استفاده می کنه و واقعا بیمارا ازش راضی هستن منم که خیلی همیشه دعاش می کنم

همه ما در زمانهایی از زندگی دچار اضطراب و افسردگی میشیم . بعضی وقتا درمان افسردگی بادی دارویی باشه و تحت درمان روانپزشک باشه. اما شاید درمان افسردگی به پذیرش اون بستگی داشته باشه. اغلب توی میانسالی ما احتیاج داریم که یک بازنگری در زندگیمون داشته باشیم. افسردگی در سنین بالاتر عمیقتر و جدی تر از دوران جوانی هست.

یک روش خودشناسی می گه در پس همه این بیماری ها یک پیام ناخودآگاه نهفته هست که باید اونو درک کنیم. من ار روش nlp برای یافتن پیام های بدن استفاده کردم. دوره استاد سجاد زمانی بود. 

2706