2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پیش خدا فقط تقوا تعیین کننده برتری هست.

حالا رو هر حرف و آیه و حدیث و تفسیر هر چی می‌خوان ببندن.اصل،حرف خود خداست.

بعد هم دقیق یادم نیست تو یه حدیث قدسی اومده که خدا به پیامبر فرموده اگر بخاطر فاطمه نبود،هیچکدام از شما را نمی آفریدم.(منظور کل جهان و همه‌ی آدمها)

تو حدیث کسا هم که جبرئیل نقل میکنه،محور حضرت فاطمه هست،همه جاش گفته شده فاطمه و پدرش،و همسرش و پسرانش.هیچکدوم از چهار مرد دیگه با وجود مقام پیامبری و امامت محور حدیث نیستن.

بقیه موارد بستگی به فرهنگ و ذات خودمونه که یکی رو بر دیگری ترجیح بدیم با نه.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️

من خیلی مردایی رو دیدم که دلشون میخواد زن میشدن و اتفاقا اونها هم نظرشون این بود خوش به حال شما زنها راحتین و زندگی بهتری دارن!

در کل این چیزی که الان به اسم اسلام داریم زندگی میکنیم عرفه و دین نیست

رسم و رسوم خودشونو چسبوندن به دین

مادر دوستم  قاضیه اگه الان نمیشه ربطی به اسلام نداره

زن یکی مثل مریم که مقامش پیش خدا از زکریا هم بالاتره

و بهش وحی میشه 

زن و مرد از نظر روح و معنویت برابرن فقط چون مردان در قدیم بدن قدرتمندتری داشتن و میتونستن با سنت های جامعه که به مرد ازادی بیشتری داره بهتر دین خدا رو تبلیغ کنن

2731
وقتی هنوز نمیدونید ما تو کشورمون قاضی زن داریم  تحلیل در مورد مسائل پیچیده تر بنظرم در حیطه تب ...

⁦👌🏻⁩⁦👌🏻⁩⁦👌🏻⁩⁦👌🏻⁩⁦👌🏻⁩

کِنجِه سیستو⁦❤️⁩عکس پروفایلم، عکس لباس محلیمونه!😍
وقتی هنوز نمیدونید ما تو کشورمون قاضی زن داریم  تحلیل در مورد مسائل پیچیده تر بنظرم در حیطه تب ...

عزیزم شما که اطلاعاتت کمتره یک سرچ ساده تو از این ناگاهی در میاره . توی ایران اون قاضی اصلی که حکم صادر میکنه زن نداریم . 

و چرا فکر می‌کنید زن یعنی جنسِ دوم؟!

هیچ مسلمونی اینو نباید قبول کنه.

روزی که مردها جنس دختر رو ننگ میدونستن‌ و به پیامبر میگفتن تنها و ابتر چون پسری نداشت، پیامبر معتقد بود دختر و زن نعمتِ الهیه‌..

میدونید مشکل کجاست؟!

مسببِ افکار زن ستیزانه ی جوامع مختلف 

خودِ زن های اون جامعه هستن..

وقتی شما ارزش خودت رو ندونی به عنوان یه زن، کسی ارزشی برات قائل نیست.

پیش خدا فقط تقوا تعیین کننده برتری هست. حالا رو هر حرف و آیه و حدیث و تفسیر هر چی می‌خوان ببندن.اصل ...

یاران امام زمان هم خانوم ها جزئشون هستن

کِنجِه سیستو⁦❤️⁩عکس پروفایلم، عکس لباس محلیمونه!😍
عزیزم شما که اطلاعاتت کمتره یک سرچ ساده تو از این ناگاهی در میاره . توی ایران اون قاضی اصلی که حکم ص ...

عزیز من، می‌گم من دیدمش، باهاش در ارتباطتم، در مورد پرونده هاش تاحالا زیاد بهم گفته..!

یعنی ت.رنس بود؟

اره 

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
یاران امام زمان هم خانوم ها جزئشون هستن

بله

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️
2706