2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دو سه خط اول که اصلا هیچ مبنائی نداره .صرف یک ذهنیت هست

خدا میگه هرکس با تقوی تر جایگاه بالاتر و جنسیت ملاک نیست.

برخی شغل ها هم لازمه شخصیت خودش رو میخواد و لزوما نقص حساب نمیشه.

مثلا بگیم چرا باچشم نمیتونیم بشنویم یا با گوش نمیتونیم ببینم.خب هر آفریده ی برای موضوع خودش هست.

خب همه اینا بر میگرده ب مقتضیات زمانی اون زمان ب حرف زن گوش نمیدادند ک بخاد پیامبر باشه همین الانم هنوز زنها دارند مبارزه میکنند علیه تبعیض  دیگ اون زمان ک جا خود داره بعدش  حضرت مریم نمونه ای است ک تو قران ب مقامش اشاره شده 

سبک تفکرم با شما فرق داره ، درواقع از چهار زن برتر و... مثل شما برداشت نمیکنم خب از اون طرفم پیامبر الوالعظم هس ، اینکه چرا پیامبر زن نبوده خب شما همین الان که تو قرن ۲۱ هستیم نگاه کن خانم ها خیلی سخت تر از آقایون میتونن رای بیارن و نماینده بشن چون مردا بیشتر تو اجتماع هستن و بیشتر میتونن رو جمعیت شهرشون تسلط پیدا کنن ، حالا فکر کن هزاران سال قبل که اصلا زن ها رو جز آدم حساب نمیکردن کی به حرف یه زن گوش میداد که بخواست پیامبر بشه ، ضمن اینکه پیامبرا رهبری قومشون رو بر عهده داشتن توی جنگ ها خودشون فرمانده بودن ولی مثلا جهاد جنگ به زن واجب نیس

مجازی شده جایی برای خالی کردن عقده های خیلیا 🙂 اما این صفحه نه🦋🍃
خب تو یه کشور اسلامی فک نکنم داشده باشیم داریم؟ راجب پیامبرام اینو گفده بودن حالا چ ربطی داره نم

نه هست فکر میکنم، ولی توی قسمت مشاوره دادن و ایناست بیشتر فکر کنم

کِنجِه سیستو⁦❤️⁩عکس پروفایلم، عکس لباس محلیمونه!😍

یه نفر رو من میشناسم میخواست دختر باشه دنبال عمل اینا بود پدرش کشتش 😐داداش من هی میگفت کاش من دختر بودم چیه هی کار بیرون سربازی فلان بهمون 🤣

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
ارزش زن کم نیست قاضی نمیتونه بشه چون از رو قلبش تصمیم میگیره نه عقلش  

دقیقا مثلا اگه من قاضی بودم شاید اکثر آدما رو البته بجز تجاوز به عنف رو می‌بخشیدم دلم نمیاد کسی زجر بکشه

2706