2752
2734
عنوان

شما بودین میرفتین یا نه ؟

44 بازدید | 3 پست

سلام بچه‌ها خوبین .دو ساله دنبال کار بودم کار پیدا میکردم یا حقوقشون کم یامسیرشون دور بود و تایم کاری زیاد منم بهونه میکردم نمی‌رفتم ولی الان ی کار اومده تو محله خودمون پیدا شده واسم کار تولیدی پوشاک هستش فعلا دو روز رفتم خیلی سخت میگیرن تایم کاریش از ۸ تا ۵ بعدازظهر گفتن از فروردین استخدام رسمی میشه با ماهی ۸ تومن خیلی سخت گیرن و اینکه رفتار سرپرست خیلی بده و موقعه ای که سرکارم همش فکرم پیش همسرمه که غذا خورده یا نه یا مامانم که افسردس من نیستم کنارش باشم تنها نباشه بدتر خودم افسرده شدم اونجا دیک بی حوصله میشم نمیدونم چکار کنمشما بگین با این اوضاع برم سرکار یا نه

من کاری که از ۸تا ۵ باشه نمیرم نابود میشم توان بدنیم اینقدر نیست

اره دقیقا خیلی اذیت میشم بعد جمعه ها هم باید بریم سرکار و تایم ناهار نیم ساعته دیگ به هیچ کاری نمیتونم برسم بعدم حالا میگم کاش بخونم برم تربیت معلم شرکت کنم بهتر از اینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731