2737
2734

کلا توی فضای مجازی اصلا ارتباطی ندارم بیرون برم هم ببینم کسی رو خودمو به ندیدن میزنم و میرم هر چی باهاشون ارتباط نداشته باشی بهتره یادمه دختر عموم به من می‌گفت که تو چرا دیگه پیام نمیدی تو که عکس غذاهاتو هم می‌فرستادی حتی 😐 منم با خودم اومدم گفتم چرا باید انقدر راحت باشم با کسی الان دو ماه شده شماره های همشون حذف کردم جوابشون رو هم نمیدم اصلا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا دیگه نه اینطوری، نه اونقدر دوری و نه صمیمیت بیش از حد، تعادل تو هر چیزی موجب ارامش روح و جسمه

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2731

آره یه عده شعورشون کمه حرفای آدمو تو سرمون میزنند منم تجربه شو داشتم ولی خدا رو شکر فامیل نبود

کشش ندارم خوب بودنمو اثبات کنم ترجیح میدم برن تجربه کنن و برگردن 😏(تیکه های خاص)
2740

من تو گوشیم شماره.پدر و مادر برادر خواهر عمو دایی و خاله دارم .بقیه را ندارم نخواستم 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞